Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Noblesse Webtoon Tartışma (Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
urinate
Favori Manga: One Piece, Naruto, Bleach, Noblesse
Favori Anime: One Piece, Naruto, Bleach, Beelzebub

TÜRKCE KLAVYEM OLAYDI, IYIYDI.

[thumbnail]http://30.media.tumblr.com/tumblr_llgmn ... o1_500.gif[/thumbnail]
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Vs guzel ilerliyor..Tredio yeni bir bloodstone yapıyor bunun için de kendi klanının elemanlarını kullanacak heralde.
Tredio nun kızı son anda karısıp babasının işine comak soktu soktu, sokmadı Roctis in kızı ile kader arkadası olacak gibime geliyor.
Lord un sonunda kafaya dank etti.
Franky hala arka planda.Gredius tarafından baskı altına girmiş durumda. İnsallah bir unseal daha görürüz Franky den..
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

http://manga-joy.com/Noblesse/398/

Franky nerdesina aq. Rai nin agzına sıcıyorlar.
overlord73
Favori Manga: Naruto (Son bölümleri hariç) ve Noblesse
Favori Anime: Naruto

O kanat yeniden çıkmazsa, fena!

Adamın (Tradio) kızı babasına ihanet edecek demiştim demesine deeee, o haltı yiyenin babası olduğunu bilse yine de o taşları kırar mıydı?

Bundan şimdi emin değilim...

Union'un gizli liderinin Rai'nin biraderi olduğunu düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Amatsu Mikaboshi
Favori Manga: H.D.Kenichi Hajime No ippo Naruto
Favori Anime: Hajime No İppo

Güzel bölümdü.AK Ben hala Kei Ru da kaldım beyler
Resim

Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.
Hz.Mevlana
overlord73

Noblesse de bölüm 400 e kadar ne olacağını öğrendim. İstek olursa burada anlatırım...
Kullanıcı avatarı
brezee

overlord73 yazdı:Noblesse de bölüm 400 e kadar ne olacağını öğrendim. İstek olursa burada anlatırım...
Sakın heaaa! Şuan tam tadında gidiyor. Hos ben Franky ciyim.Beklediğimdem cok geri planda kaldı.

Kei Ru nun da aq. Ondan da beklentim cok fazlaydı. Yer supurgesi oldu. Lord da cok geri planda kalıyor. Aq sen lordsun laa..Son ana kadar vs ye karısma niyeti bile yoktu. Rai nin tavırlarına da bazen ayar oluyorum. Abisi insallah hayattadır..Rai nin ayarında birinin karsı saflarda olması guzel olurdu.
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Kullanıcı avatarı
Jagtiadbulla
Favori Anime: Gintama

Neden Rai'den aldığı gücü kullanmadığını öğrenmiş olduk en azından bide sondaki sarışın kimdi ?
Resim
► Spoiler Göster
overlord73

399. ve 400. Bölümlerde ne olduğunu bildiğimden beni sarmadı.

O sarışın hatun hain clan liderlerinden Edian Drosia. Aslında bir kurban, hain değil. O kadarını söyleyeyim. 400. Bölümde neden bir kurban olduğu açıklanıyor.

Rai'yi kurtarmak için kendisini feda etti, hain olmadığını buradan da anlayabilirsiniz...
Kilitli

“Noblesse Webtoon” sayfasına dön