Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bakuman Tanıtım

Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

valheru21 yazdı:
equando yazdı:Animede 3. sezonun sonlarına geldik.
4. yayınlanacak mı ? Bilgisi olan ?
4. sezon büyük ihtimalle yok çünkü 15-17 bölümlük bi manga kısmını atladıla, animeleştirmediler.Bunu finali bu sezon yapmak istemelerine bağlıyorum.
15-17 bölüm mü :pinch:
Yapma ya.

Çeviren olmazsa ingilizce okumaya bakarım o zaman.Sağol.
Kullanıcı avatarı
equando
Yıldız Tanrısı
Yıldız Tanrısı
Favori Manga: .
Favori Anime: .

ve bitti.En sevdiğim animeler arasında Top 5'e rahat girer.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

3.Sezonun türkçe altyazısının niye tamamı yok bilen var mı ?
Kullanıcı avatarı
siyevesda jatoi
Favori Manga: One Piece , Berserk , Bakuman , Hajime No İppo
Favori Anime: One Piece , Gintama , Death Note , Steins Gate , Slam Dunk, Dragon Ball

2 gencin mangaka olma hayalini adım adım gerçekleştirmesini, oldukça gerçekçi bir şekilde aktaran ''orjinal'' bir manga. Bu manganın bana göre en önemli özelliği ve güzelliği bu eseri bitirdikten sonra bundan önceki okuduğunuz ve bundan sonra okuyacağınız mangalara daha farklı bir gözle bakacaksınız. '' Manga''yı sadece eğlenceli vakit geçirmek için kağıda çizilmiş birkaç şekilden ziyade arkasında ciddi anlamda emek ve zeka harcanmış, uğrunda belki de çok önemli şeyler feda edilmiş çok değerli bir uğraşının sonucu ortaya çıkan bir eser olarak aklınızda yer edinmeye başlıyacak.
Konu olarak içinde yerinde ve tadında komedi unsurları barındıran, aksiyonun bol olduğu ( aksiyon hareketlilikten ziyade konun işlenişi bakımından kendini hissettiriyor ), konunun işlenişi bakımından ( birkaç küçük arc haricinde ) gayet tutarlı ve akıcı , merak unsurunun had safhada olduğu bir manga.
Karakter bakımından incelenecek olursa her biri o kadar doğal ki ister istemez bir yakınlık hissediyorsunuz. Yan karakterlere fazla derinlik verilmesede öyle ilginç karakterler var ki muhtemelen favori karakterleriniz arasına girecek.
Eğer popüler manga kültüründen sıkıldıysanız farklı bir şeyler denemek istiyorsanız okuma listenizin ilk üç sırasına bu mangayı da ekleyebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

İlk sezon neredeyse kusursuzdu. Böyle devam eder derken 2. ve 3 sezonla aklıma bile gelmeyecek animedir.Eiji ve Hiramaru hariçinde dişe dokunur tek karakter yoktu. Çocuğun kızla aşkı falan zaten aşırı derecede bayat bi konuydu. Hele 3. sezonda seiyuuluğu ile ilgi yarı final arc artık sıçtım sıvıyorum modundaydı.
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Kullanıcı avatarı
fcdemon
Favori Manga: Naruto,Bleach,Shingeki no kyojin
Favori Anime: Naruto,Bleach,Bakuman,Hellsing,Death note,Fullmetal alchemist brotherhood,
Gin no Saji

Benim açımdan efsane bir seriydi.2.sezonu biraz baysa da 4 günde tüm animeye izlememe engel olmadı.Anime bittikten sonra kendime gelemedim ayrı bir tat bıraktı. B) 4.sezonu çıkmaz ama insan bekliyor işte. İçinde aksiyon sahneler olamadan bu kadar etkilendiğim bir anime olmamıştı ;) herkese öneririm..
mow_
Favori Anime: one piece, code geass

mükemmel bir seriydi. izlediğim her dakikaya değdi. 3 sezon da harikaydı
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Mangaka olma hayallerimin önüne geçen,bu işin öyle kolayca yapılmadığını anlatan bi animeydi.Genel olarak güzeldi ama 3. sezonun ilk bölümlerinde biraz sıkıldım sonra tekrar toparladılar.Yazar ve çizerin gerçek hayatlarından alıntı olduğunu duyduğum için izlemeye başlamıştım.Karakterlerini sevdim.Özellikle Niizuma ve Hiramaru'yu :) Gerçekten izlenmeli :)
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Bunu izleyip de mangaka olmaya heveslenmeyen yok denecek kadar azdır heralde.Tam çerezlik bir seri.Eiji'ye,Hiramaru'ya ve Fukuda'ya selam olsun.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
Drag
Favori Anime: bleach

Gizli ve ciddi bir One Piece eleştirisi yapılır bu seride. Death Note'u yaratmış ustaların hakkıdır, ne diyelim.

“Bakuman” sayfasına dön