Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Full Metal Alchemist ~ Tanıtım ~

eXtreme783
Favori Manga: Naruto, Bleach, Sun Ken Rock, Veritas, Death Note, Holyland
Favori Anime: Bleach, Naruto, One Piece, Hellsing, Hellsing Ultimate, Death Note, Deadman Wonderland, Samurai Champloo, Maria Nikki, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Amnesia, Kotoura-San, Cuticle Tantei Inaba, High School Of The Dead, Gantz, Fairy Tail, Sword Art Online, D.Gray-Man, Avatar: The Last Airbender, Elfen Lied, Darker Than Black, Darker Than Black 2, Hınter X Hunter 2011, Magi - The Labyrinth of Magic, Devil May Cry, Soul Eater, Code Geass : R1, Code Geass : R2, Another, Beelzebub,

Çok güzel bir animedir 2 ye dönüyorum =)
Kullanıcı avatarı
kuralsz33
Favori Manga: Naruto Bleach Death Note
Favori Anime: Naruto Bleach Hellsing One Piece FMA

Başlamak konusunda çok gidip geldiğim anime. Ama yorumlardan sonra başlamayı düşünüyorum
Resim
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

kuralsz33 yazdı:Başlamak konusunda çok gidip geldiğim anime. Ama yorumlardan sonra başlamayı düşünüyorum
Hiç kaçırma derim.Esas oğlanımız bu seride hem akıllı hemde yeri geldiğinde sizi güldürebilen bir karakter.Bence Death Note gibi kendini kanıtlamış animelerdendir.Genelde animeye yeni başlayan arkadaşlara tavsiye ettiğim eserlenden biri.Geçiş aşamasını kolay atlatmanızı sağlıyor :)
Edit:İzleyeceksen Brotherhood'u izle bu arada o hem güzel hemde mangaya daha çok bağlı diye biliyorum.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

kuralsz33 yazdı:Başlamak konusunda çok gidip geldiğim anime. Ama yorumlardan sonra başlamayı düşünüyorum
Anime olarak izleyecekseniz FMA:Brotherhood'u izleyin ,diğeri mangadan kopuyor bir yerden sonra.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Kesinlikle 2000'li yılların en iyi animesi !!!
En son Zuko tarafından 14 Ağu 2013 17:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
kuralsz33
Favori Manga: Naruto Bleach Death Note
Favori Anime: Naruto Bleach Hellsing One Piece FMA

Magistra yazdı:
Anime olarak izleyecekseniz FMA:Brotherhood'u izleyin ,diğeri mangadan kopuyor bir yerden sonra.

teşekkürler dediklerine dikkat edeceğim :)
Resim
sergei
Favori Manga: Death Note, Fullmetal alchemist
Favori Anime: FMA

Arkadaşlar bu FMA ne zaman çıkacak. Bir yerlerde duyurmuşlardı. Bilen var mı??
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

sergei yazdı:Arkadaşlar bu FMA ne zaman çıkacak. Bir yerlerde duyurmuşlardı. Bilen var mı??
Mangaları da animeleri de bitti. Her iki anime için de birer tane film çekildi. Senin kast ettiğin nedir?
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
sergei
Favori Manga: Death Note, Fullmetal alchemist
Favori Anime: FMA

Bir yerde okumuştum, Fullmetal Alchemist türkçe olarak satışa sunulacak diye.
mentatification
Favori Anime: Monster

sergei yazdı:Bir yerde okumuştum, Fullmetal Alchemist türkçe olarak satışa sunulacak diye.
Death Note 'u Türkçe yayınlayan Akılçelen Kitaplar , Fullmetal Alchemist'i çevirmeye başlamışlar . Yakında çıkacakmış

“Fullmetal Alchemist” sayfasına dön