Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fullmetal Alchemist Anime

Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Şimdi izleme şansım oldu. Boş zamanım pek olmadıgından. Light Honheim reyis akmış. :D
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Al piçine de hepten uyuz oldum... Yok annemi öldüremem, yok babamın çüküsü yok bilmemkimin boku.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
galeme
Favori Anime: .

Albay Mustang'i çok sevmiştim bu seride ben.Birde kaslı biri vardı iyi güldürüyodu beni.İlk seriyi izlemedim de brotherhood olan harbiden iyi seri.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Pampa brotherhood mu izledin normali mi? Brotherhood çok daha iyidir.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

Mustang reyiz baba karakterdir akar....
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Deathwing'e katılıyorum, Brotherhood muhteşem. Mangaya uygun da aktarılmış.

Benim en sevdiğim Major Armstrong'du. "Eduarrdo Errrik!" diye bağırıp kucaklaması, pozları falan çok süper :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Sanırım ilk seri izlediğin.Uzunca bir ara ver izlediklerini senaryoyu unut sonra mangaya sadık brootherhoodu izle.Çok daha heyecanlı herşey birbirine bağlanıyor.Ama ilk seride çok iyi atmosferi ve müzikleri biraz daha iyi.

Edwardın yeri ayrı tabii ama onun dışında favorim Solf_J._Kimblee B) Adamda bariz bir orochimaru havası var ve prensipleri var :D Yalnız iki seridede farklı şekilde aktarılmış sanırım 2. doğru olanı.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Ben brotherhood değil normalini izledim. Çoğu şeyi ilk bölümden çözmştüm zaten :D :D :D Edwardın babası simyacıların tanrısı cıktı :D:D
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Keşke gerçekte öyle olsa :D Ama orjinalinin felsefesi tasavvuf edebiyatıyla ilk seriden daha çok örtüşüyor..... zaten fmayı mükemmel kılan en önemli mesaj o. Ichi wa zen, zen wa ichi - Bir bütündür, bütün ise birdir B)
Resim
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

İlk animesinde senarist resmen brezilya dizisi senaryosu yapmıştı. Herkesin geçmişinde birbirini bağlıycak bir olay çıkarttı ama iyi bağladığı için bok atmadım. Elriclerin babasını ilk animede taşşaklı bir adamdır diye bekliyodum,epic bir kavga çıkartıp dalgayı masaya vurur demiştim olmadı,bir bunu yadırgamıştım. Brotherhoodda ise daha taşşaklı yapmışlar öyle ki paçalardan falan akıyodu adamın sonunda da hakkını verdi zaten.
Resim

“Fullmetal Alchemist” sayfasına dön