Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fullmetal Alchemist Anime

Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Kesinlikle çok iyi bir seri. Openingleri çok kaliteli, diğer müzikleri de öyle tabi ki. Senaryosu çok sağlam hatta kusursuz diyebilirim. Sadece ben bir kaç karakter dışında karakter çizimlerini pek beğenmedim o kadar. Onun dışında kesinlikle izlediğim en iyi serilerden biridir şüphesiz. Bu yazdıklarım Brotherhood için geçerli tabi, ilk seriyi izlemedim.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Her iki seriyi de izledim ama ilk serinin görüntü kalitesinin düşüklüğünden midir nedir ben de bilmiyorum Brotherhood serisi daha çok hoşuma gitti.Gerek çizimleri, gerek kurgusuyla muhteşem bir anime bence. İzlemeyen kalmamalı diye düşünüyorum. Hele o Führer'in kılıç dövüşleri manyaktı. Sloth'un dağılımı ve tekrar birleşimi.Yani kısacası kusursuz denecek türden bir anime.
Resim
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Tulpar-Byakugan yazdı:Her iki seriyi de izledim ama ilk serinin görüntü kalitesinin düşüklüğünden midir nedir ben de bilmiyorum Brotherhood serisi daha çok hoşuma gitti.Gerek çizimleri, gerek kurgusuyla muhteşem bir anime bence. İzlemeyen kalmamalı diye düşünüyorum. Hele o Führer'in kılıç dövüşleri manyaktı. Sloth'un dağılımı ve tekrar birleşimi.Yani kısacası kusursuz denecek türden bir anime.
King Bradley durdurulamaz. B) Taksimde olsa Tomalar geri geri kaçardı :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
HitokiriBattousai
Favori Anime: RurouniKenshin,Hajime No İppo

Ed Al ve winry gerizekalılarına acaib sinir oldum bu kadar mı mal olunur amk.Yok şunu öldürme yok şöyle deme yok böyle yapma bune ya bıktım artık la manga ve animeden bunun gibi şeyler yüzünden soğudum.

Yaşa Führer King Bradley harbiden kral adam seriyi sadece onu ve dövüşlerini izlemek için seyrettim.
Resim
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

HitokiriBattousai yazdı:Ed Al ve winry gerizekalılarına acaib sinir oldum bu kadar mı mal olunur amk.Yok şunu öldürme yok şöyle deme yok böyle yapma bune ya bıktım artık la manga ve animeden bunun gibi şeyler yüzünden soğudum.

Yaşa Führer King Bradley harbiden kral adam seriyi sadece onu ve dövüşlerini izlemek için seyrettim.
King Bradley vs Tank videosu vardı bir ara youtubeda ismini değiştirmişler :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
HitokiriBattousai
Favori Anime: RurouniKenshin,Hajime No İppo

Ben seride onu ilk gördüğüm zaman ed in mızrağı kestiğinde aha dedim adamım bu hemen adını youtube a falan yazmıştım bi baktım tank mank kesiyor adam dehşetül vahşet bu adam izlenir hacı dedim.Gerçekten müthiş dövüşüyor ya ağzım açık izlemiştim milleti kestiği zaman :lol: Yalnız aralarındaki tek farklının o olması sinirimi bozmuştu(spo olmasın diye kapalı yazayım dedim)Hani iyileşme meselesi falan
Resim
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

HitokiriBattousai yazdı:Ben seride onu ilk gördüğüm zaman ed in mızrağı kestiğinde aha dedim adamım bu hemen adını youtube a falan yazmıştım bi baktım tank mank kesiyor adam dehşetül vahşet bu adam izlenir hacı dedim.Gerçekten müthiş dövüşüyor ya ağzım açık izlemiştim milleti kestiği zaman :lol: Yalnız aralarındaki tek farklının o olması sinirimi bozmuştu(spo olmasın diye kapalı yazayım dedim)Hani iyileşme meselesi falan
► Spoiler Göster
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Zettai
Favori Manga: Death Note, Rainbow
Favori Anime: Code Geass, FMA

Epik seridir, tabi Brotherhood'tan bahsediyorum. Führer reis iyidir mesela.
Resim
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

Bugün bitirdim Brotherhood'u.
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Brotherhood'u yeni bitirdim ve anime hakkındaki düşüncelerimi anlatacak kelime bulamıyorum.
► Spoiler Göster
Resim

Resim
► Spoiler Göster

“Fullmetal Alchemist” sayfasına dön