Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fullmetal Alchemist Gaiden

ThunderStruck
Favori Manga: Naruto,Gantz,High School Of Dead,Bleach,Hellsing... vs. vs. aklıma gelenleri yazdm :P
Favori Anime: naruto hellsing ultimate air gear slum dunk kissxiss gantz dragonballz devil may cry dearth note

Baktım kimse cevap atmamış, ilk ben atayım dedim.Paylaşım için teşekkürler:) Hemen okuycam. (zaten okumustum ama olsun) :D
Kullanıcı avatarı
dilobaba
Favori Manga: Naruto , One Piece , Beelzebub , Bleach , FMA , Hitmen Reborn , Fairy Tail, Blazer Drive ,High School of the Death .....
Favori Anime: Bleach , Naruto , One Piece , Hitman Reborn , High School of the Death , FMA ,Heroman , Air Gear ........

Geçen okumuştum , keşke seriye devam etseler .
Resim

Resim

Resim

:P

Resim

:P
Kullanıcı avatarı
HaganeNoChibi
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fma:Brotherhood

Evet ya boyle seri bi daha gelmez.
Resim
Netizen

Böyle bir son daha iyi olmuş. Bu tarz Gaiden'leri seviyorum, olayı devam ettirmekten ziyade hayattan bir kesit sunuyor.
Kullanıcı avatarı
droznan
Favori Anime: fullmetal alchemist

En sevdiğim 2 mangadan biriydi kesinlikle en sevdiğim animeydi ve tam tadında bitti keşke bütün mangalara örnek olsa.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Nedense sonunda Ed ın kıza açılamaması içime oturdu
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster

“Fullmetal Alchemist” sayfasına dön