Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Claymore -Tanıtım-

Kullanıcı avatarı
ayaneyano
Favori Manga: Death Note
Naruto
Favori Anime: Kimi ni todoke
Bleach
Death Note

Harika bir anime bence .. B)
Resim

Ölmek Bir Kurtuluşmuş Meğer...
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Mangası güzel, keza animeside öyle. Devam etmemesi saçma bence. Umarım ilerde seriyi devam ettirmeyi düşünürler.
Kullanıcı avatarı
nasuhl
Favori Manga: Naruto, Bleach, Death Note, Basilisk, Beelzebub, Claymore, Berserk
Favori Anime: Naruto, Bleach, Death Note, Basilisk, Beelzebub

Mangası acayip hoşuma gitti. Kurgusu olsun karakterleri olsun, hatta yan karakterleri bile yerli yerine oturmuş bir manga. Ama animeyi 20. bölüme kadar güzel gittiler heralde anlaşmaları bozuldu hemen sonuca bağlayıp bitirdiler. Taa 2007'de bitmiş animesi. Kötü oldu, 20.bölümden sonra s.çtılar. :D Mangasını başlamayanlara tavsiye ederim ama animesi tadını kursağınızda bırakır.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Tek kötü yanı claymor'ların sanki aynı insandan türemiş gibi hepsi birbirine benziyor bunun haricinde çok iyi animesi de gerçekten mükemmel.
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

61. sayının 8. sayfasında ve 63. sayının 11. sayfasında sorun var düzeltebilirmisiniz ben baktım başka yerden ama başkalarınada sorun olmasın şimdiden teşekkürler ^^
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Valla yanlış olmasın ama bu seinen değil mİ ? Shounen alt forumunda ne işi var ? Eğer Seinen ise yerine tüm tarihin en çok satan 10 mangası içinde en az yayın süresi ile hala duran SLAM DUNK' ı bir zahmet koyarsanız güzel olur.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

JiraiyaFlash yazdı: 18 Eyl 2017 17:27 Valla yanlış olmasın ama bu seinen değil mİ ? Shounen alt forumunda ne işi var ? Eğer Seinen ise yerine tüm tarihin en çok satan 10 mangası içinde en az yayın süresi ile hala duran SLAM DUNK' ı bir zahmet koyarsanız güzel olur.
Panpa seri shounen diye geciyor.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Claymore_(manga)
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Bugün bitirdim harika bir seriydi. Herkese tavsiye ederim. Animeyi hobi niyetine özellikle ilk 19-20 bölümü izlenebilir ancak Anime finali ile manganın alakası yok.. Tarz olarak da biraz farklılar ... Anime hoş ama Manga'nın yerini tutmaktan uzak.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mangası çok iyi.

Animede mangayla bağlantılı olan kısıma kadar izlenebilir.

“Claymore” sayfasına dön