Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Claymore 122 Tartışma / 123 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Yeni Bölüm : Buradan
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Celebhol
Favori Anime: -

Her gelen takviye kuvvetinin elin veriyorlar bir şekilde. Liderin kafasının bir kısmı gitti bile. Clare'i de gösterseler artık, herhalde savaşın sonlarında çok kritik bir anda gelecek.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

İyice hararetlendi, Claire gelecek ve ben bu kızınartık rahatça uyanmış forma geçip, tekrar insan forma dönebilceğini düşünüyorum. Kendini kaybetmeden. O kapalı yerde birşeyler olacak ona çünkü.

Ayrıca Raki'nin de Isley'den sağlam numaralar öğrenmiş olabileceğini düşünüyorum. Uyanmışlardan birini kendi halledebilir.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Celebhol
Favori Anime: -

Şu mangada isimleri hiç hatırlayamıyorum, herkes birbirine benziyor :laugh:

Clare'in ciddi bir power-up'la döneceği kesin. Hiç görülmemiş bir şey olacaktır, dediğin gibi uyanmış forma istekle geçme olabilir. Şu hızlı uyanmışı Clare olmadan yenebilirler mi acaba? O kadar kişi hiç bir şey yapamadılar, liderlerinin yani en güçlülerinin kafanın bir kısım gitti direk. Sayı pek bir şey ifade etmiyor ona karşı ama Miria bir strateji düşünürse indirebilirler.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Celebhol yazdı:Şu mangada isimleri hiç hatırlayamıyorum, herkes birbirine benziyor :laugh:

Clare'in ciddi bir power-up'la döneceği kesin. Hiç görülmemiş bir şey olacaktır, dediğin gibi uyanmış forma istekle geçme olabilir. Şu hızlı uyanmışı Clare olmadan yenebilirler mi acaba? O kadar kişi hiç bir şey yapamadılar, liderlerinin yani en güçlülerinin kafanın bir kısım gitti direk. Sayı pek bir şey ifade etmiyor ona karşı ama Miria bir strateji düşünürse indirebilirler.
Raki, Claire'nin yanında ki velet(di). Şimdi eşek kadar adam olmuş. Isley'de cehennem yaratığı mıdır nedir, 3 büyüklerden biri idi. Öldü.

Açıkçası bende birkaçının isimlerini biliyorum. Kızların hepsi birbirine benziyor, karışıyor.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kilitli

“Claymore” sayfasına dön