Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Claymore 126 Tartışma / 127 Öngörü

Kilitli
Celebhol
Favori Anime: -

Burdan

Claymore, Haziran'da bitiyormuş bu arada.
Kullanıcı avatarı
luke
Favori Manga: One Piece, Veritas, Naruto, D-Grayman, Beelzebub, Vagabond
Katekyo Hitman Reborn, Sun Ken Rock
Favori Anime: One Piece , Slam Dunk, Code Geass, Death Note

Nasıl ya iyide hiç bir şey gösterilmediki en son örgütle savaşıyorlardı ve derinlerin sakinlerinin tamamı gösterilmedi anlamadım bir şekilde kaynak kesin acaba Celebhol.
Celebhol
Favori Anime: -

luke yazdı:Nasıl ya iyide hiç bir şey gösterilmediki en son örgütle savaşıyorlardı ve derinlerin sakinlerinin tamamı gösterilmedi anlamadım bir şekilde kaynak kesin acaba Celebhol.
Claymore'u okumayı ben de atlamıştım bir kaç bölümdür, açan olmamış konusunu sitede. 122'den 126'ya atlıyor yani, aradaki bölümleri okumamış olabilirsin. Onun dışında bu son beklenmedik bir şeydi, belki ikinci bir seriden devam ettirir. The Breaker ve The Breaker: New Waves misali lakin biteceği kesin, kaynak da sağlam, Anime News Network
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... e-magazine

Son sayfa güzeldi bu arada;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
luke
Favori Manga: One Piece, Veritas, Naruto, D-Grayman, Beelzebub, Vagabond
Katekyo Hitman Reborn, Sun Ken Rock
Favori Anime: One Piece , Slam Dunk, Code Geass, Death Note

Çok kötü oldu bu ya seri ayda bir de çıksa konu örgüsü ve karakterlerin derinliği çok iyiydi.
Aklıma şöyle bir şey geliyor bleachden sonra cleymorunda bitmesi acaba şirket küçülme politikasına mı gidiyor sorusunu getiriyor insanın aklına.
Büyük ihtimalle yeni seriler görücez gibime geliyor shonende.
aslanve
Favori Anime: bleach

Verdiğin siteye baktım geçmiş bölümler var birde 128 felan ne zaman çevirisi gelir
Kilitli

“Claymore” sayfasına dön