Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Claymore 132 Tartışma / 133 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
M4ch3t3
Favori Manga: One Piece,
Beelzebub, Fairy Tail,
Hellsing, Death Note,
Veritas
Favori Anime: One Piece,
Dragon Ball, Fairy Tail,
Code Geass, Clannad
After Story, Death Note,
Toradora!, Angel Beats!,
Ano Hi Mita Hana no Namae
wo Bokutachi wa Mada
Shiranai, Bakemonogatari,
Steins;Gate, Tengen Toppa
Gurren Lagann, Hyouka,
Bakuman, Fullmetal Alchemist
Brotherhood, Durarara!!,
Shingeki no Kyojin

Claymore 132 : Those Free to Loiter
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Claire in yanındaki çocuk ne yapabilir o hayvana ? Bakalım ne çıkacak ?
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hikaru Matsuyama
Favori Manga: Captain Tsubasa, Bleach, Full Metal Alchemist, Vagabond, Slam Dunk, Death Note, Area no Kishi, Rurounin Kenshin, Gantz, Naruto, One Piece, Veritas, Berserk, Claymore, Air Gear, Fairy Tail
Favori Anime: Hungry Heart Wild Striker, Bleach, Naruto, Full Metal Alchemist, Death Note, Rurounin Kenshin, Giant Killing
İletişim:

Riful of the West öldü diye seviniyordum ki yeniden diriliyor herhalde. :angry: Umarım Erkek Awakened dediğinde haklı çıkar da bir başka form olarak karşımızda belirir ve yaratık.

Uzunca bir zamandır Raki ile Claymore buluşmasını bekliyordum, sonunda muradıma erdim. ^_^ Umarım bu son savaştan da ikisi de sağ çıkar da evlenip çoluk çocuğa karışırlar, maşallah çok yakışıyorlar birbirlerine. :cheer:

Bu kaçak ekibin uzun süredir bir arada kalması da iyi oluyor, bu sayede kahramanlara, karakterlere alışır olduk. Serinin başında çok fazla belirip kaybolan şahıslar vardı, bu durumun değişmiş olması güzel.
Resim
Kilitli

“Claymore” sayfasına dön