Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En sevdiğiniz Varia üyesi

En sevdiğiniz Varia üyesi

Xsansus
10
30%
Squalo
11
33%
Bel
1
3%
Lussuria
1
3%
Leviathan
1
3%
Mammon
0
Oy yok
Fran
9
27%

Toplam oy: 33
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Aslında en çok Bel ve Fran'ı seviyorum ama Squalo'nun da onlardan aşağı kalır yanı yok. "Voii" demesinden tut hala aklımda olan "Voii devenin nalı!" ve daha pekçok sebepten Squalo'ya tıkladım. Xanxus ise kafamı karıştıran bir konu. Yüzük Savaşları bölümünde adamı hiç sevmemiştim ve ondan sonra sempatikleşse de aklımda bu sefer tırt villain olarak yer ettiğinden dolayı en sevdiklerime giremez. Gerçi bu animede herkes eninde sonunda tırt villain olduğundan çok takılmamak gerek. Fakat karizma olduğu su götürmez bir gerçek ve sırf bu yüzden biraz seviyorum.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
FJ Laxus
Favori Manga: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin ,
Favori Anime: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Bleach , Death Note , Kaichou Wa Maid-Sama , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin , Kuroko no Basket

-Squalo abi en sevdigim ozellikle "voooiii" demesine hayranim :DD
Resim

-STOP ME, IF YOU CAN!
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Resim

“Hitman Reborn!” sayfasına dön