Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Hangi arcobaleno tarafından eğitilmek isterdiniz?

Hangisinin sizi eğitmesi daha iyi olurdu?

Yuni
0
Oy yok
Reborn
15
56%
Colonnello
5
19%
Viper
0
Oy yok
Skull
1
4%
Fong
3
11%
Verde
0
Oy yok
Lal mirch
3
11%

Toplam oy: 27
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Diyelim ki herhangi bir gardiyansınız eğitim alcanız fln... hangi arcobaleno tarafından eğitim almak daha iyi olurdu sizce? [aşağıya kedimce açıklama yapayım]

1-Yuni [Gökyüzü arcobalenosu] : her ne kadar arcobaleno bossu olsa bile eğitmenlik konusunda hiçbirşey yapamaz gibi :P
2-Reborn [Güneş arcobalenosu] : arcobalenolar arasında en ideal seçenek bu bence... [büyük çoğunluk rebornu işaretlemesin diye 2 şık yaptım...] ki zaten reborn en güçlü arcobalenoymuş.. beceriksiz dinoyu mafya babası yaptı, yamamotoyu aşırı güçlendirdi, tsunayı ise ghostu yenebilecek kdr güçlendirdi ki ghost karşısında kimse 1 halt yiyemezdi[byakuran dışında.. ayrıca byakuranı yenecek kadar güçlü değildi.. vongola primo saolsun byakuranı pert etti]
3- Colonnello [ Yağmur arcobalenosu] : colonnello en iyi olarak vücut geliştirir... o da iyi bir eğitmendir... ryoheiyi eğitti güçlü yaptı,yamamotoyu eğitmekten sorumluydu ama eğittimi onu bilemem...
4-Viper [ Sis arcobalenosu] : viper her ne kadar ilüzyon konusunda usta olsa bile para ile eğitir anca...
5- Skull [ Bulut arcobalenosu] : her ne kadar bulut arcobalenosu olarak o tipi görmesemde eğlenceli ve salak bir karakterdir... ondan ne denli eğitmen olacağını hibariyi eğitirken görebilirsiniz :D :D
6- Fong [ Fırtına arcobaleosu] : fongtan eğitmen olur ama sabır lazım... gokudera gibilerine göre değil :D... bildiğim kadarıyla sadece ı-pini eğitmiştir..
7- Verde[Yıldırım arcobalenosu] : verdeyi orochimaruya benzetebiliriz.. eğittimi iyi eğitebilir ama geri dönüşü kolay olurmu bilinmez :D
8- Lal mirch [ Kusurlu arcobaleno] : sayısı belli olmayan çok kişi eğiten bir tiptir...
Resim
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Kora!+Skull
Resim
Kullanıcı avatarı
asddsa123

Skull? :D gerçekten mi :D
Resim
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

hem soruyon hemde cevabımı yargılıyon?

skull gayet komik bi karakter.Karizma olması gerekmez komikse yeter.
Resim
Kullanıcı avatarı
asddsa123

Özelliklere bakarak yazmamıştım ne bulursam yazdım işte :D birden skull denince şaşırdım diyebilirim :P
Resim
Kullanıcı avatarı
fearkiss
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: One Piece

reborn ve fong
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Colonella veya Lal Mirch

Colonella'yı da Lal Mirch eğitmişti zaten

Lal Mirch'in Arcobaleno'lar arasında en iyi eğitmen olduğunu zaten Reborn kendisi söylemişti
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Reborn ve Fon reizler varken diğerleri biraz hafif kalır. Ama birini seçsem tabi Reborn olur. Tsuna'yı getirdiği hale bakarsak.
Resim

“Hitman Reborn!” sayfasına dön