Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

KHR 404 Tartışma / 405 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
M4ch3t3
Favori Manga: One Piece,
Beelzebub, Fairy Tail,
Hellsing, Death Note,
Veritas
Favori Anime: One Piece,
Dragon Ball, Fairy Tail,
Code Geass, Clannad
After Story, Death Note,
Toradora!, Angel Beats!,
Ano Hi Mita Hana no Namae
wo Bokutachi wa Mada
Shiranai, Bakemonogatari,
Steins;Gate, Tengen Toppa
Gurren Lagann, Hyouka,
Bakuman, Fullmetal Alchemist
Brotherhood, Durarara!!,
Shingeki no Kyojin

Katekyo Hitman Reborn! 404 : The Last Fist
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
assassin87
Favori Anime: One piece

Eğer yanlış hatırlamıyorsam bu adam geleceğe gittikleri bölümlerde bunları bi bölümde gizleyen adamdı tam hatırlamıyorum ama bişey amca diye geçiyodu lakabı ona benzettim. Çok şüpheli bi adamdı zaten baya güçlü görünmüştü ama bi daha gösterilmemişti ondan sonra.
Kullanıcı avatarı
Hirasawa
Favori Manga: FT, KHR, The Breaker + TB NW, Death Note
Favori Anime: KHR, Gintama, FMA, Bleach, OP, HxH

assassin87 yazdı:Eğer yanlış hatırlamıyorsam bu adam geleceğe gittikleri bölümlerde bunları bi bölümde gizleyen adamdı tam hatırlamıyorum ama bişey amca diye geçiyodu lakabı ona benzettim. Çok şüpheli bi adamdı zaten baya güçlü görünmüştü ama bi daha gösterilmemişti ondan sonra.
Katılıyorum. I-pin'in sürekli ramen götürdüğü kişiye çok benzettim, görür görmez o aklıma geldi. Bakalım altından neler çıkacak.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dostoyevski
Favori Anime: KHR,Fairy Tail,One Piece,Elfen Lied,Darker than Black,Death Note,Angel Beats!,Another,Bleach

Yüzükleri zaten aynı. Kawahira amcaydı adı :=
Resim Times are looking grim these days.Holding on to everything.It's hard to draw the line
And I, I'm hiding in this empty space...Tortured by my memories...of what I left behind
[/color][/font]
Kilitli

“Hitman Reborn!” sayfasına dön