Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Katekyo Hitman Reborn ~ Tanıtım

Mokuton
Favori Manga: -
Favori Anime: -

ersansiz yazdı:bence başlarda çook sıkcı ama bi taraftan eğlenceli olan bi dizi ama yüzük savaşları byakugan arcobaleno felan işin içine girince çook sağlam bi dizi oldu .... ama animesini isleyenlere soruyorum lamboo arada şaşırdımı "alla alla" diyoya çook güzel diyo ama:D
ne yazıkki sona erdi anime :(
Kullanıcı avatarı
aLL
Favori Manga: Koukou debut, Dengeki daisy, Defense devil, Idol shopping,Paradise Kiss
Favori Anime: Bleach, Ouran host club,Naruto,kaichou maid sama

evet ya sona ermeseydi de tsunanın nasıl patronluk yaptıgını ve 10 yıl sonraki yüzünü görebilseydik tek saçlarını görduk oda değişmemiş :D
Resim
ecelik
Favori Anime: One piece

İlkbaharda tekrardan geleceği söylentileri var tam olarak ilkbaharda olmasa bile Katekyo hitman reborn-generation X adıyla yazın tekrar gelecektir. Söylentilerin resmi olarak açıklandığını söyleyende var resmi değil diyende var karışık biraz ama bu kadar tutulan bi mangayı animesiz bırakmazlar bence.
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Valla yüzük savaşlarına kadar çok sıkılıyordum... 1 anlık stresle 34.bölümden devam ettim[ yüzük savaşlarının başlangıcına]
ama keşke dvm etmeseydim diyorum.. mukrov,arcobaleno olaylarını fln hiç bilmiom şimdi :D ama baya güzel seridir tavsiye ederim [ animesini izlerseniz daha iyi olur]
Resim
Kullanıcı avatarı
Kızıl Baron
Favori Manga: Naruto,,The Breaker Nw,Veritas,Liar Game,Tower of God
Favori Anime: Gangsta,Beelzebub,Gintama,Bleach,One Piece,Tokyo Ghoul

Gerçekden güzel seridir,animesi daha iyi bence.Lambo en çok sevdiğim karakter konuşmasına bitiyorum veletin :)
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Gercekten harika cok beğendım
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Arkadaş o vongola ringi ne öyle ya dakika başı şekil değişiyor. Her defasında da işte gerçek vongola ringi diyolar,ayrıca 1.vongola ne mübarek adammış.
Resim
Kullanıcı avatarı
potrecellat
Favori Manga: naruto,veritas
Favori Anime: Naruto,bleach,soul eater ,death note,pokemon

arkadaslar bu serinin animesi niye bitti ? birde manga devam ediyor mu ediyorsa kim ceviriyor ? :)
zero

anime mangaya yaklaştı diye bitti :D mangası devam ediyo fena bi şekilde çekirdekçeviri ve amelevadisi çeviriyor
Kullanıcı avatarı
potrecellat
Favori Manga: naruto,veritas
Favori Anime: Naruto,bleach,soul eater ,death note,pokemon

@ zero çok saol :D

“Hitman Reborn!” sayfasına dön