Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Katekyo Hitman Reborn ~ Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Makaveli

Resim

Sawada “Tsuna” Tsunayoshi, her konudaki beceriksizliğini saymazsak oldukça sıradan bir öğrencidir. Ancak Tsuna’nın hayatı, kendisini eğitmek için İtalya’dan gelen Reborn ile oldukça sıradışı bir hal alır. İlk başta sıradan bir bebek sandığı Reborn, Tsuna’ya, kendisinin Dokuzuncu vongolanın, onu İtalya’nın en büyük mafya ailelerinden biri olan Vongola’nın 10. nesil patronu olarak eğitmek amacıyla yollandığını açıklar. Tsuna, Reborn’a inanmasa da Reborn, Tsuna’yı Son arzu kurşunu ile vurunca Tsuna, platonik aşkı Kyoka’ya olan aşkını söylemek için içinde inanılmaz bir güç bulur ve deliler gibi üstünde sadece iç çamaşırıyla sokaklarda koşmaya başlar. Yavaş yavaş Tsuna’ya bir mafya ailesi kurmaya başlayan Reborn’un, Tsuna için bir çok sürprizi vardır.
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
baki

güzele benziyo en yakın zamanda başlıcam
Resim
Kullanıcı avatarı
reprove

Tanıtım İçin Teşekkürler. Güzel Seridir.
Resim
Zangetsu
Favori Manga: Fairy Tail, OP, Bleach, KHR, Bakuman, Gamaran, 7 Seeds, 20th Century Boys,
Slam Dunk, The Breaker, Gantz...
Favori Anime: Dragon Ball, Beelzebub, Highschool of the Dead, Freezing, OP
Bakuman, Death .note...

Tanıtım için teşekkürler.. Bence en az Naruto kadar güzel bi seri ayrıca animesi de çok iyi..
Resim
ilo

ilk bir iki bölümü izledikten sonra beğenmeyip kapatmıştım.. bi kaç ay sonra yine başladım.. bu sefer bütün bölümleri izledim.. şimdi favorilerim arasında.. izlemesi çok zevkli bir anime gerçekten.. tavsiye ederim herkese..
shieldheart

animesinde 138. bölümündeyim anime güzel gidiyodu ama sonra pikaçu usulu hayvanlar yüzüklü kutular (hayvanlar kutudan cıkıyo ve havada uçan köpek balıkları var birde acayip bağırışları var) bide baykugan denen nonoş tipli kötü adam cıktı. bunlar benim üstümde haşere kovucu etkisi yapan şeyler. Ha evet ben bunlarıda yanında yalar yutarım derseniz seyredin. pokemondan nefret edenler şimdilik uzak dursun. güncel böülmlere gelince bir iki ekleme yaparım buraya.
son olara öle baba dövüş sahneleri aynı anda zıcabiliyo anladığım kadarıyla mangakanı dişi ve şimdiye kadar sağlam ve mantıklı dövüş sahnesi cizen kadın mangaka görmedim... o yüzden etrafın a.q. yan adam iki saniyede sacma bir hareketten madara olabiliyo bundan da nefret ediyosanız uzak durun bence..
Kullanıcı avatarı
dilobaba
Favori Manga: Naruto , One Piece , Beelzebub , Bleach , FMA , Hitmen Reborn , Fairy Tail, Blazer Drive ,High School of the Death .....
Favori Anime: Bleach , Naruto , One Piece , Hitman Reborn , High School of the Death , FMA ,Heroman , Air Gear ........

Sonderece güzel bir seri herkezin okumasını veya izlemesini (izlemesi daha güzel oluyo :cheer: ) tavsiye ederim . Gayet tutarlı ilerleyen , zevkli bir seri .
Resim

Resim

Resim

:P

Resim

:P
KmLoO

Ah bide şu bebeler olmasa..Tamam Lambo komikte etrafta bir sürü eli tabancalı bebek var çok çocuksu yapıyor animeyi ayrıca hiç kan yok.Yüzük savaşları başlayana kadar zor anlar yaşayabilirsiniz gerçekten sıkıcı saçma bölümler.Yüzük savaşlarıyla birlikte adam akıllı bir shounen oluyor.
Animeden bahsediyorum tabiki mangasını okumadım :P
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

Güzel bi seri mangasını bu sitede 16.böüme kadar okudum gerisi olmayınca animesine başladım en sevdiğim karakter Reborn acaip derecede tatlı bi yaratık ilk defa bi karaktere " yerim ben seni" dedim :P :lol:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ersansiz
Favori Manga: one piece
Favori Anime: one piece

bence başlarda çook sıkcı ama bi taraftan eğlenceli olan bi dizi ama yüzük savaşları byakugan arcobaleno felan işin içine girince çook sağlam bi dizi oldu .... ama animesini isleyenlere soruyorum lamboo arada şaşırdımı "alla alla" diyoya çook güzel diyo ama:D
Resim

“Hitman Reborn!” sayfasına dön