Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Katekyo Hitman Reborn ~ Tanıtım

Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Ben KHR'nin animesini bitirdim. Mangasına başlamayı düşünüyorum. Animenin bittiği bölüm mangda kaçıncı bölüme denk geliyor yardımcı olursanız sevinirim.
Resim
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Hayatımda ilk bölümleri bu kadar sıkıcı başka anime görmedim.Ara sıra sıkıntıdan öldürüyordu nerdeyse o derece.Çoğu zaman kendimi tutamadım ileri aldım bölümleri.''Sabır sabır ya sabır'' diyerek izletiyor kendini.Neyseki sonradan toparlıyor.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

furkan61 yazdı:Ben KHR'nin animesini bitirdim. Mangasına başlamayı düşünüyorum. Animenin bittiği bölüm mangda kaçıncı bölüme denk geliyor yardımcı olursanız sevinirim.
Yanılmıyorsam 282 olmalı. 283. bölümden başlaman gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

MRTFR yazdı:
furkan61 yazdı:Ben KHR'nin animesini bitirdim. Mangasına başlamayı düşünüyorum. Animenin bittiği bölüm mangda kaçıncı bölüme denk geliyor yardımcı olursanız sevinirim.
Yanılmıyorsam 282 olmalı. 283. bölümden başlaman gerekiyor.
Bilgilendirme için teşekkürler.
Resim
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Her ne kadar başta başkarakter olmak üzere gereksiz bulduğum bir ton karakter olsa da hoşuma giden bir anime. Tsuna'dan nefret ediyorum. O kadar olay olduğu sıralarda karizma oluyor biraz ama sonra puf ezik Tsuna geri dönüyor. En korkak bu en güçlü de bu. Hiç rahat bırakmayacaksın bunu hep olayların ortasında kalacak rahat batıyor bu velede. İlk başları çok sıkıcı sadece Byakuran'ı göreyim uğruna izliyordum ama Mukuro ve Yüzük Savaşlarından sonra tat geldi güzel bir anime oldu. Byakuran da bir alem. İlk başta o gey kılıkları gözümde karakteri -belki de kötü adam olduğunu bildiğimden- daha gizemli ve etkileyici yapıyordu ama tırt bir villain olduğunu gördükten sonra sinirime dokunmaya başladı. Yine de her karakter -Lambo dahil(gelecekteki halinin ne kadar karizma olduğu umurumda değil, orijinal hali çocuk olduğu için sinirime dokunuyor)- Tsuna'dan iyidir. Her karakter dediğime de bakmayın sağlam karakterleri de var. Zaten o karakterler uğruma Tsuna'ya katlanabiliyorum ya.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
FJ Laxus
Favori Manga: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin ,
Favori Anime: Fairy Tail , Naruto , One Piece , Bleach , Death Note , Kaichou Wa Maid-Sama , Katekyo Hitman Reborn , Shingeki no Kyojin , Kuroko no Basket

-Kesinlikle seriye dusunmeden baslamalisiniz.

-Anime bölümlerinin baslari biraz sıkıci ama gittikce seri dahada guzel olmaya basliyor.

-Mangasini animesini bitirdikten sonra kesinlikle okuyun daha zevkli maceralar tsunayi bekliyor olacak :D
Resim

-STOP ME, IF YOU CAN!
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Hemen şimdi başlıyorum. Favorilere gireceğe benziyor, bakalım...
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim

“Hitman Reborn!” sayfasına dön