Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Berserk Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Bu manganın sonunu çocuklarım görebilicekmi acaba merak ediyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
landonxxx
Favori Manga: tenjho tenge,Şekerkız candy
Favori Anime: devil my cry,tenjho tenge,şeker kız candy

Animesini başladım ve bitirdim.Çok beğenmeme rapmen animesi acaip bktan şekilde bitmiş.Daha sonra acaba devam serisimi diye birde berserk g.a ya bakayım dedim.oda 1küsür saat.w.b yapımı.Anlamadım mangası hala devammı ediyormuş bunun?Berserk g.a bizim normal berserk ile aynı kurguyumu işlemiş?
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

landonxxx yazdı:Animesini başladım ve bitirdim.Çok beğenmeme rapmen animesi acaip bktan şekilde bitmiş.Daha sonra acaba devam serisimi diye birde berserk g.a ya bakayım dedim.oda 1küsür saat.w.b yapımı.Anlamadım mangası hala devammı ediyormuş bunun?Berserk g.a bizim normal berserk ile aynı kurguyumu işlemiş?
Anime ile aynı olayları anlatıyor. Bitimi animeye göre az daha ileride. Daha sağlam bir sonu var yani.

Tavsiyem mangayı baştan sona okuman.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
berserk92
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Feng Shen Ji, City of Darkness, Vınland Saga, Gigantomakhia, Banya, Gwi.
Favori Anime: Berserk, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Claymore, Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Shingeki no Kyojin, Bleach, Fairy Tail, Shura no Toki.

338 mangayı ağustosta verecekmiş. Kim bilir ne halt karıştırıyor. Bi haberiz. Türkçe çevirisi iyi gidiyor. Güncele yaklaştık zaten. Mangası çok başka olan bir yapıttır. Miura-sensei az daha hızlı olsa neler olacak ama adamın umurunda değil. :S
Işık ne kadar kuvvetliyse düşen gölgelerde o kadar karanlıktır.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

En son MRTFR tarafından 26 Oca 2017 11:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
cotoye1
Favori Anime: Naruto Shippuuden

Berserk dönüyo beyler hem de bu ay içinde! http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... nth/.90187
Kullanıcı avatarı
MRTFR

Berserk'in yayımlandığı dergi olan Young Animal'ın bu ayki sayısında yeni Berserk anime uyarlaması duyurulacakmış. Cuma günü oluyor bu da. Büyük ihtimalle Black Swordsman Arc işlenecekmiş. Uyarlamanın türü henüz belli değil. (Ova, TV serisi, film vs.)

http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... man/.96773
http://www.animefantastica.com/yeni-ber ... -swordsman

Miura aynı zamanda yaza kadar ara vermiş. Yazın gelecek sayıdan sonra seri, düzensiz olarak devam edecekmiş.
En son MRTFR tarafından 29 Ara 2015 14:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
MRTFR

Yeni animenin ilk teaser'ı.
En son MRTFR tarafından 26 Oca 2017 11:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Animelere 3D sahne koymasalar olmuyor mu acaba.Çok kötü gözüküyor.Umarım her bölümü 3D içeren bir anime izlemeyiz

“Berserk” sayfasına dön