Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Berserk Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

AleXiel yazdı:Berserk çevirileri devam ediyor mu?
gunceller-f128/berserker-gunceli-t10522.html

Her pazar günü güncel veriliyor, yani her pazar berserk in yeni bölümleri çeviriliyor.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
galeme
Favori Anime: .

Resim
Kullanıcı avatarı
Phinks
Favori Anime: -

Resim
► Spoiler Göster
"We are the Slayers. And Slayers live for the hunt."
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Beyler animeden mi başlasam mangadan mı başlasam, tavsiyeniz nedir?
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

nara_fkd yazdı:Beyler animeden mi başlasam mangadan mı başlasam, tavsiyeniz nedir?
Mangadan başla. Anime manganın ilerisi ni gösteriyor. İlk mangayı bitir animesine geçersin. Hatta anime yerine movieleri ni bile izliyebilirsin. Animesi 199* da çıkmış hali ile kalite düşük. Movie'ler ise daha bi kaç yıllık ve baya kaliteli. Movie ama 25 bölümlük animeyi 3 movie'ye bölmüşler öyle düşün. Yani kısacası ilk manga sonra movie+anime.
Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Grifthh yazdı:
nara_fkd yazdı:Beyler animeden mi başlasam mangadan mı başlasam, tavsiyeniz nedir?
Mangadan başla. Anime manganın ilerisi ni gösteriyor. İlk mangayı bitir animesine geçersin. Hatta anime yerine movieleri ni bile izliyebilirsin. Animesi 199* da çıkmış hali ile kalite düşük. Movie'ler ise daha bi kaç yıllık ve baya kaliteli. Movie ama 25 bölümlük animeyi 3 movie'ye bölmüşler öyle düşün. Yani kısacası ilk manga sonra movie+anime.
Anime serisi daha iyi bence boşver filmleri, yine sen bilirsinde, çizimleri hiç beğenmedim ben, Guts ve Griffith'in o hali ne öyle yaa :X
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Hayyam yazdı:
Grifthh yazdı:
Anime serisi daha iyi bence boşver filmleri, yine sen bilirsinde, çizimleri hiç beğenmedim ben, Guts ve Griffith'in o hali ne öyle yaa :X
Evet movie'de sanki çocuklaştırılmış ama olsun kaliteli diye movieleri izle dedim. Anime malum 1990'lı yılların olduğu için kalitesiz biraz (baya).
Resim
Kullanıcı avatarı
OnimeNoKyo
Favori Manga: Naruto-Deeper Kyo-Bleach-Death Note
Favori Anime: Naruto-Samurai Deeper Kyo

yahu bunu bir arkadaş tavsiye etti 25bölüm izle bitiyor zaten dedi nerden başladım yok 6ayda bir çıkıyor zaten olay tamamen karışık mangaya başlayayım dedim anam 300 sayfa ciltler:D
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

OnimeNoKyo yazdı:yahu bunu bir arkadaş tavsiye etti 25bölüm izle bitiyor zaten dedi nerden başladım yok 6ayda bir çıkıyor zaten olay tamamen karışık mangaya başlayayım dedim anam 300 sayfa ciltler:D
Bro animesi zaten bitmiş hemde 199*'larda 25 mü neydi. mangası 33 cilt mi neydi yanlış haıtlıyor olabilirim. Her neyse mangası düzensiz çıkıyordu. Şimdi tekrar düzenli çıkmaya başladı aylık olarak. Şiddetle başlamanı tavsiye ederim. Bu mangadan daha iyi manga bulamazsın bence.
Resim
Kullanıcı avatarı
OnimeNoKyo
Favori Manga: Naruto-Deeper Kyo-Bleach-Death Note
Favori Anime: Naruto-Samurai Deeper Kyo

Grifthh yazdı:
OnimeNoKyo yazdı:yahu bunu bir arkadaş tavsiye etti 25bölüm izle bitiyor zaten dedi nerden başladım yok 6ayda bir çıkıyor zaten olay tamamen karışık mangaya başlayayım dedim anam 300 sayfa ciltler:D
Bro animesi zaten bitmiş hemde 199*'larda 25 mü neydi. mangası 33 cilt mi neydi yanlış haıtlıyor olabilirim. Her neyse mangası düzensiz çıkıyordu. Şimdi tekrar düzenli çıkmaya başladı aylık olarak. Şiddetle başlamanı tavsiye ederim. Bu mangadan daha iyi manga bulamazsın bence.
Hocam aylık cıkmasının nedeni heralde mangada beyaz sayfa yok, heryer çizim ya helal olsun adama epey iyi çiziyor, mangada 213e kadar okudum kurguyuda çok beğendim fakat bu adam galiba 92de başlamış yayınlamaya yuh ya 22 yıldır bi seri bitmez mi?
Grifis insanlara göre mesih, gatts a göre şeytan epey iyi kurgulamış dünyayı biraz cin-insan cocukları şeytanlar filan biraz kabal inançlarına gidiyor fakat beğendim, inş haftalık cıkacağı günlerde gelir. Başladın mı bitirmek istiyor insan sende mangacısın iyi bilirsin bu duyguyu

“Berserk” sayfasına dön