Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Berserk Tanıtım

Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

ken-chan yazdı:Animelere 3D sahne koymasalar olmuyor mu acaba.Çok kötü gözüküyor.Umarım her bölümü 3D içeren bir anime izlemeyiz
Katılıyorum,yine de Bersek için hiç yoktan iyidir.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

http://www.animefantastica.com/berserk- ... baslayacak
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... uly/.98320
Yeni anime TV serisi olacakmış. Bu temmuzda yayına başlayacak. Önceki anime serisinde ve filmlerinde gösterilmemiş hikayeleri içerecekmiş.
En son MRTFR tarafından 08 Şub 2016 13:40 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Yani yeni Anime serisi filler bölümlerden oluşacak. Kaldığı yerden devam etmeyecek, açıklamada böyle bir şey olmadığına göre bi bok olmaz bu seriden.

Filmlerde ve eski animesinde gösterilmeyen maceralarmış, naruto'nun uyduruk köy maceraları gibi yani, veya Tokyo Ghoul'un uydurma ikinci sezonu gibi :pinch:
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Baryshx yazdı:Yani yeni Anime serisi filler bölümlerden oluşacak. Kaldığı yerden devam etmeyecek, açıklamada böyle bir şey olmadığına göre bi bok olmaz bu seriden.

Filmlerde ve eski animesinde gösterilmeyen maceralarmış, naruto'nun uyduruk köy maceraları gibi yani, veya Tokyo Ghoul'un uydurma ikinci sezonu gibi :pinch:
Bu anlamı nasıl çıkardın merak ediyorum ? Filler diye kelime bile yok haberde.Aynı haberi mi okuduk ? :blink:
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

ken-chan yazdı:
Baryshx yazdı:Yani yeni Anime serisi filler bölümlerden oluşacak. Kaldığı yerden devam etmeyecek, açıklamada böyle bir şey olmadığına göre bi bok olmaz bu seriden.

Bu anlamı nasıl çıkardın merak ediyorum ? Filler diye kelime bile yok haberde.Aynı haberi mi okuduk ? :blink:
Sen nasıl bu anlamı çıkaramadın açıklamadan, bende onu merak ettim :ragecomic28.png: Manganın lafı geçmiyor, gösterilmeyen maceralar diyor. :ragecomic32.png:

İddaaya girelim mi, çıkınca görürüz :woohoo:
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

26 bölümlük 1 sezon anime çıkarıp içini tamamen filler doldurmaz kimse.Saçmalık ben hayatımda öyle şey görmedim.Kim ne yapsın öyle boktan Berserk'i.19 yıl sonra geri dönecek bir de tamamen filler bölümlerden oluşacak.Oldu sanki elde malzeme yok da :laugh: 19 yıl lan boru mu
Kullanıcı avatarı
Baryshx
İletişim:

ken-chan yazdı:26 bölümlük 1 sezon anime çıkarıp içini tamamen filler doldurmaz kimse.Saçmalık ben hayatımda öyle şey görmedim.Kim ne yapsın öyle boktan Berserk'i.19 yıl sonra geri dönecek bir de tamamen filler bölümlerden oluşacak.Oldu sanki elde malzeme yok da :laugh: 19 yıl lan boru mu
İlkin olacak demek ki :woohoo:

Tokyo Ghoul bunu başardı ikinci sezonuyla, yani full doldurma bölümler ile, birde hit seri yani berserk animesi gibi. Günümüzde işler böyle yürüyor canım yaa, serbest piyasa ekonomisi :P Naruto akar :pinch:

Ben yapılan açıklamaya göre böyle düşünüyorum, hiçbir ışık alamadım kaldığı yerden devam edeceğine dair. Öyle olmasa yazarlardı adamlar açık açık, mangadan yardırmaya devam edeceğiz veya anime kaldığı yerden devam edecek gibi bir şey :(
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

@Baryshx
Böyle bir şey yaparlarsa cidden çok küfür yerler yalnız. :lol:
Kullanıcı avatarı
MRTFR

Yeni anime için seslendirme kadrosu, yönetmen, yapımcı vs. belli olmuş.
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... ed/.100100
Kullanıcı avatarı
exotic
Favori Manga: Oyasumi Punpun, Berserk
Favori Anime: Code Geass

O animasyonlarla pic edecekler yine. Berserk movie serisine bakmistim izleyemeyip kapadim yazik ya.

“Berserk” sayfasına dön