Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Berserk 361-362-363

Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

10 eylülde yeni sayı geleceği duyuruldu. Muhtemelen ölmeden önce çizdiği bölümdür.

İnşallah final vermezler. Ne olursa olsun sonunu görmek isterim.

Açıklama
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bunu devam ettirebilecek adam var mı ki final göreceğiz. birine hikayenin sonunu yazmış olsaydı bari.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 07 Ağu 2021 14:36 Bunu devam ettirebilecek adam var mı ki final göreceğiz. birine hikayenin sonunu yazmış olsaydı bari.
Muhtemelen yayıncı kuruluşa serinin devamını söylemiştir. Asistanının çizimi de Miura'ya benziyor epey. Berserk bir şekilde devam edecektir diye düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

Diabolus Ipsum Amans yazdı: 07 Ağu 2021 14:36 Bunu devam ettirebilecek adam var mı ki final göreceğiz. birine hikayenin sonunu yazmış olsaydı bari.
3 tane öğrencisi varmış ve onların devam etme ihtimali de varmış.

Çizimler ve hikaye de hayli andırıyor. Manganın adı ''Duranki''
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Naruto
One Piece
One Piece
Death Note

MRTFR yazdı: 07 Ağu 2021 16:44
Muhtemelen yayıncı kuruluşa serinin devamını söylemiştir. Asistanının çizimi de Miura'ya benziyor epey. Berserk bir şekilde devam edecektir diye düşünüyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam bir yazı da miura'nın manganın sonunu yazmadığı ve herhangi bir bilgi bırakmadığı yazıyordu.
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR

Grifthh yazdı: 07 Ağu 2021 19:19
MRTFR yazdı: 07 Ağu 2021 16:44
Yanlış hatırlamıyorsam bir yazı da miura'nın manganın sonunu yazmadığı ve herhangi bir bilgi bırakmadığı yazıyordu.
Doğruysa kötü olmuş. :/
Kullanıcı avatarı
wadef
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: HunterxHunter, One piece, Doraemon

Forumu uzun zaman once takip ediyordum ve bir ara sanki kapaliydi. Sonra koptuk tabi. Yillar sonra ilk mesajimi bu basliga atmak nasip oldu :D Bir zamanlar bu siteden 3 buyuk anime Naruto, bleach, one piece takip ederdim. Fakat daha sonra Japonca ogrenip bu mangayi kesfedince butun anime ve mangalarin onune gecti. Tabi ki bu yilin baslarinda muira nin olum haberi beni cok uzdu. Ilginc bir bosluk var icimde. Birileri devam ettirse bile bilmiyorum gercekten eski tadini verir mi. Sanirim Berserkin fani yurtdisinda Japonyadan daha fazla. Guzel bir son yazilip LoR gibi bir filmini yapsalar tadindan yenmez.

“Berserk” sayfasına dön