Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Beelzebub 240 Tartışma (Final)

Kullanıcı avatarı
lucemia
Favori Manga: Naruto, One Piece ,Beelzebub, Bakuman , Bleach,Rurouni Kenshin,Veritas,Dengeki Dasiy.The Breaker
Favori Anime: One Piece , Fullmetal Alchemist Brotherhood, Death Note, Code Geass,Gintama,D.Gray-Man

Ya bende yeni bölüm ne zaman çıkacak diye bakıyordum iki de bir.Bitmiş olamaz ya. Yeni sezon başlıyormuş gibi bitmiş.Ebelek gibi kaldım ortada:(
Gerçekten çok güzeldi,komikti,samimiydi.çıkar çıkmaz hemen okurdum bekleyemezdim bile.Şimdi yerini neyle doldurcam bunun :(
Kullanıcı avatarı
Ankoku
Favori Manga: One Piece, Beelzebub
Favori Anime: Bleach

Beelzebub bitmedi bana kalırsa sadece 25. volume bitmiş adam nisan ve haziranda çıkacak demiş. başka bir ad altında da olsa devam edecek bence
FelixoOo
Favori Manga: beelzebub
Favori Anime: naruto

ben 221 den sonrasını bulamadım türkçe çevrilmiş yardımcı olursanız sevinirim
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Nalet olsun sana beelzebub , evlat acısı gibi acıyı bana 3 defa yaşattın. (1-animeyi bitirdiğimde , 2-mangayı bitirdiğimde , 3- mangayı birdaha bitirdiğimde).
Şimdiye kadar gördüğüm , göreceğim en güzel serilerden biriydi .. hatta bence en güzeliydi.
Bu serinin mangakası Tamura ya teşekkürler.

“Beelzebub” sayfasına dön