Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Beelzebub 231 Tartışma / 232 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
webcok
Favori Manga: the breaker,veritas,one piece, naruto, beelzebub, d-gray man,bleach,Katekyo Hitman Reborn!, Gantz
Favori Anime: One piece ,Hellsing, Sword art online,Code Geass rebellion of lelouch, Steins;Gate,Full Metal Alchemist,Berserk,Tengen Toppa Guren Langan, Katekyo Hitman Reborn

ZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ
Kullanıcı avatarı
firecape
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Dragon Ball Z
Kimi Ni Todoke
Katekyo Hitman Reborn

Duygulandım sonunda :unsure:
Resim
Kullanıcı avatarı
webcok
Favori Manga: the breaker,veritas,one piece, naruto, beelzebub, d-gray man,bleach,Katekyo Hitman Reborn!, Gantz
Favori Anime: One piece ,Hellsing, Sword art online,Code Geass rebellion of lelouch, Steins;Gate,Full Metal Alchemist,Berserk,Tengen Toppa Guren Langan, Katekyo Hitman Reborn

firecape yazdı:Duygulandım sonunda :unsure:
Aynen bende duygulandım beel in ağlaması çok üzücüydü. Ama şu indirdikleri adam son yumruğu yemeden önce gülümsüyordu bir işler dönüyor belki oga gittikten sonra tekrar kaçırırlar u sefer beel i kurtarma hikayesi döner.
ZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ
Kullanıcı avatarı
the soul of sky
Favori Manga: op-naruto-bleach-sun ken rock-noblesse-beelzebub-deadman wonderland
fma:brotherhood-TOG
Favori Anime: hunter x hunter 2011-op-natsume yuujinchou-kino no tabi-mushishi
one outs-gintama

Beelin bizim Oganın arkasından ağlaması, gitme der gibi bakması fena koydu :( .Oga harbi harbi Beelin babası gibi oldu iyice, depresyona falan girmesin şimdi bu :cheer: .Beelin kaçırılması tarzı bir şey olacağını düşünüyorum bende.
Kilitli

“Beelzebub” sayfasına dön