Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

D. Gray Man Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

Resim

Tanıtım:

Genç bir exorcist olan Allen Walker, Millenium Earl’ün yarattığı Akumaların eski formlarını görmesini sağlayan lanetli bir göze ve bir tür anti-Akuma silahı olan sol kola sahiptir. Allen, hocası tarafından İngiltere’de kendisi gibi diğer Exorcist’lerin bulunduğu bir karargâha gönderilir. Innocence taşıyan son derece nadir insanlardan biri olan Allen, Black Priest organizasyonuna katılarak Millenium Earl’ün planlarına karşı savaşmaya başlar. Yollarında ilerledikçe sorular, özellikle de Allen’ın geçmişiyle bağlantılı olan sorular, ortaya çıkmaya başlar.
En son Shirohige tarafından 07 Oca 2015 23:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Resim linki yenilendi
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Çok güzel seride mangakasının 4 ayağıda çukurda olduğu için bu hallere geldi. Haftalık çıksa Bleachi falan top eder de neyse..
Resim
Kullanıcı avatarı
webcok
Favori Manga: the breaker,veritas,one piece, naruto, beelzebub, d-gray man,bleach,Katekyo Hitman Reborn!, Gantz
Favori Anime: One piece ,Hellsing, Sword art online,Code Geass rebellion of lelouch, Steins;Gate,Full Metal Alchemist,Berserk,Tengen Toppa Guren Langan, Katekyo Hitman Reborn

Gulbas yazdı:Çok güzel seride mangakasının 4 ayağıda çukurda olduğu için bu hallere geldi. Haftalık çıksa Bleachi falan top eder de neyse..
Sorun ne tam olarak merak diyorum açıkçası.
ZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ
Kullanıcı avatarı
Hilal
Favori Manga: Death Note, Death Note One Shot,
Bakuman, Vampire Knight,
Lovely Complex, Dengeki Daisy,
Fruits Basket, Merupuri,
Shojou mangaların çoğu,
D-Gray Man, Naruto
Favori Anime: Death Note,D-Gray Man, Naruto

Çok güzel bir manga. Benim Death Note'den sonra en sevdiğim manga. Özellikle de şeytan avcılarının geçmişteki trajik hayatları oldukça etkileyici. Bunlardan en sevdiğim geçmiş Kanda Yu'nun geçmişi ama en sevdiğim karakter Lenalee. O kızı çok seviyorum ve bence kalp Lenalee.
"Death is not kind. It's dark, black as far as you can see, and you're all alone."
—Mei Misaki (Another)
Resim
İnsanlar hatalarıyla mükemmeldir.
Resim
Bazen gerçekleri sadece aklını imkansıza açtığın zaman bulabilirsin.
Resim
Sadece sıradan hikayeler mutlu sonla biter.
Resim
Kullanıcı avatarı
Elodin
Favori Manga: One Piece, Holyland, Berserk, Kokou no Hito, Liar Game, Vagabond
Favori Anime: One Piece, Death Note, Hellsing, Basilisk, Samurai 7, FMA Brotherhood, Kuro no Keiyakusha

Animesini bitirdikten sonra mangasından devam ettim ama kandanın geçmişine çok odaklanmışlardı alışamadım. Biri şu anki son durum hakkında seviyeli bir spoiler verebilir mi? Taraflar ve amaçlarıyla ilgili
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Şuanki durum baya karışık.Kanda'nın geçmişine odaklanmalarının nedeni bir noah'ın gücü.Okumaya devam et bence çünkü anlatılmaz yaşanır o son bölümler :)
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

Devam edicek mi bunun mangası?
Resim
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

The Butcher of Sands yazdı:Devam edicek mi bunun mangası?
Büyük olasılıkla bitti gibi gözüküyor. Shonen Jump ile mangaka arasında tatsız olaylar olmuş.
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Keşke daha sonraki olayları öğrenip heyecanlanmasaydık da animeyle aynı anda bitseydi.En son "herşey Mana yüzünden oldu" diyip kaldı.Yapılır mı bu ya :S
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Seri geri dönüyor.

http://instagram.com/p/uf_f6uif5Z/?modal=true

Edit : Resim direk mangakanın instagramından. Fake değil yani.
Resim

“D. Gray Man” sayfasına dön