Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tough

Kanlı canlı Seinen serileri burada tartısabilirsiniz.
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

Resim

Tür : Aksiyon, Dövüş Sanatları, Spor,Trajedi
Mangaka : SARUWATARI Tetsuya
Durum : Devam Ediyor, Aylık

Kiichi, Nadeshinkage sitilinin koruyucusu ve mirasçısıdır.Para kazanmak için Yakuza nın düzenlediği yasadışı yeraltı dövüşlerine katılmaktadır.Kiichi den önceki koruyucu olan babası Seiko, kardeşi Kiryuu yaptığı dövüşte yenilmiş ve yatalak kalmıştır.Kiichi nin yegane amacı babasını eski haline döndürmektir.
MMA sevenler için mutlaka okunması gereken bir manga.Kırılan kemikler, kopan tendonlar, parça pinçik olan suratlar, ne ararsanız var. :evil:
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Mutsu Yakumo
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Bunu çeviren bir grup var mı, nerede çevrilir, nereden okuyabilirim gibi açabilirimde soruları.
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Anime: Rurouni Kenshin

Okumaya çok niyetlendim de okuduğum onca seinen'den sonra hayatımda mutluluğu yakaladığım anlarda kendimi sikertmek istemiyorum :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Mutsu Yakumo
Favori Anime: One Piece

Gulbas yazdı:Okumaya çok niyetlendim de okuduğum onca seinen'den sonra hayatımda mutluluğu yakaladığım anlarda kendimi sikertmek istemiyorum :D
Mutluluğu derken nasıl bir mutluluk ve sikertmek anlayamadım bu kısmını, bunun filmleri vardı onları izledim gayet güzel geldiği için okumak istiyorum ama mangareaderdan değil, korum öyle siteye.
galeme
Favori Anime: .

Şöyle bir baktımda aklıma Shamo geldi, ondan daha iyi olamaz zaten dedim kapattım. Ah Shamo ah. :pinch:

“Seinen” sayfasına dön