Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shamo

Kanlı canlı Seinen serileri burada tartısabilirsiniz.
galeme
Favori Anime: .

@furkan61
Seri bitmedi panpa devam ediyor. En son kaç çıktı gerçi bende bilmiyorum. Biraz birikince okuyorum bende. Ne kadar düzenli çıkıyor onu da bilmiyorum.
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

galeme yazdı:@furkan61
Seri bitmedi panpa devam ediyor. En son kaç çıktı gerçi bende bilmiyorum. Biraz birikince okuyorum bende. Ne kadar düzenli çıkıyor onu da bilmiyorum.
Ben en son 298.bölümü okudum.Zaten Toya vs Ryo'dan sonra seri durgunlaştı.Keşke haftalık çıksada okusak.Gerçekten çok kaliteli bir manga.
Resim
galeme

Yuh baya çıkmış. 277'yi okumuşum ben en son. Bakıyım ben buna hafta sonu. Yalnız serideki zaman kavramı da biraz karışık. Ryo en son adını unuttum da bir teknik öğrenmişti hani. İnsanlara dokunmadan fln enerjiyle vuruyordu. Şuan o zamandan öncesi anlatılıyor. Kaç ay mı yıl mı öncesi olduğu yazıyodu Toya ilk çıktığı zaman. Zaman kurgusu da biraz pulp fiction havasında yani. Bir ara kafam karışmıştı da sonradan anladım olayı, hala da tam anlamışmıyım emin değilim.
Kullanıcı avatarı
furkan61

galeme yazdı:Yuh baya çıkmış. 277'yi okumuşum ben en son. Bakıyım ben buna hafta sonu. Yalnız serideki zaman kavramı da biraz karışık. Ryo en son adını unuttum da bir teknik öğrenmişti hani. İnsanlara dokunmadan fln enerjiyle vuruyordu. Şuan o zamandan öncesi anlatılıyor. Kaç ay mı yıl mı öncesi olduğu yazıyodu Toya ilk çıktığı zaman. Zaman kurgusu da biraz pulp fiction havasında yani. Bir ara kafam karışmıştı da sonradan anladım olayı, hala da tam anlamışmıyım emin değilim.
277'den sonraki bölümlerde fazla bir şey olmuyor zaten.Okumasanda fazla bir şey kaybetmezsin.Tekniğin adını bende hatırlamıyorum ama gerçekten Ryo o tekniği öğrendiğinde ben dedim Ryo gelenin eline verecek.Sonra dövüşlerinde o tekniği kullanmadı.Bende oraları tam anlayamadım.
Resim
galeme

@furkan61
Netim şimdi bölümleri açıp bakmak için uygun değil ama toya'nın ilk çıktığı bölümlerde olması lazım. İlk sayfada bilmem kaç ay öncesi yazıyor. Yani bu olaylar ondan öncesi.
Merak ettiğim şey ise Sugawara'ya ne olduğu. En son hastanede ölü gibi yatıyodu. Toya dövüşü sırasında da hastanedeydi yanlış hatırlamıyorsam. En son hali ne oldu acaba. Yalnız Ryo vs Sugawara bölümleri efsaneydi. Ringde yaptıkları dövüşten başka, gece dışarıda gizlice kapışmaları fln mükemmel bölümlerdi.
Kullanıcı avatarı
furkan61

galeme yazdı:@furkan61
Netim şimdi bölümleri açıp bakmak için uygun değil ama toya'nın ilk çıktığı bölümlerde olması lazım. İlk sayfada bilmem kaç ay öncesi yazıyor. Yani bu olaylar ondan öncesi.
Merak ettiğim şey ise Sugawara'ya ne olduğu. En son hastanede ölü gibi yatıyodu. Toya dövüşü sırasında da hastanedeydi yanlış hatırlamıyorsam. En son hali ne oldu acaba. Yalnız Ryo vs Sugawara bölümleri efsaneydi. Ringde yaptıkları dövüşten başka, gece dışarıda gizlice kapışmaları fln mükemmel bölümlerdi.
Sugawara yürüme çalışmlarına başlamıştı en son.Ben yürüyene kadar sakın ölme Ryo diyordu.Gerçekten dövüşleri efsaneydi.Ring Sugawaranın alanıysa sokak dövüşleride Ryo'nun alanı(Adam her boku deniyor kazanmak için).Ayrıca
Ryo kötü biri ama Sugawarayla olan maçında Sugawara Ryo'dan kilo ve boy olarak çok üstündü.Buna rağmen kimse Ryo'ya iyi dayandın felan demedi.Herkes öl öl diyordu.Adam bildiğin yere yığılmadı ayakta kaldı.Ne kadar kötü biri olsada yiğidi öldür hakkını yeme.
Resim
galeme

Aynen katılıyorum. Ryo efsane adam ya. Hapisin ilk günlerinde az çekmedi ama.
Kullanıcı avatarı
furkan61

galeme yazdı:Aynen katılıyorum. Ryo efsane adam ya. Hapisin ilk günlerinde az çekmedi ama.
Adam hala çekiyor.Annesini-Babasını görüyor.Hapishanedeki adamlar arada karşısına çıkıyor.Adamın başından bela eksik olmuyor.Belayı çekiyor.Yanlış yaptığı şeyler olsada ben Ryo'yu sevdim.Diğer ana karakterlere göre farklı.
Resim
galeme

Anti kahraman olması zaten seriyi çekici kılan etkenlerden birisi.
Kullanıcı avatarı
furkan61

galeme yazdı:Anti kahraman olması zaten seriyi çekici kılan etkenlerden birisi.
Gerçektende öyle.Eğer Ryo'nun bu kadar kötü bir kişiliği olmasaydı seriden bu kadar zevk alamazdım.
Resim

“Seinen” sayfasına dön