Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Shamo

Kanlı canlı Seinen serileri burada tartısabilirsiniz.
galeme
Favori Anime: .

295. sayıda, Ryo'nun her zamanki gibi korkusuzca ve çirkefçe saldırması çok gaza getirdi beni. Ryo kesinlikle müthiş bir karakter. Seri hiç sıkmıyor okurken.

Edit: Hasiktir çok heyecanlı yerde kaldı. Kim bilir kaç aya gelir yeni cilt. İki, üç aya razıyım.
ozman

Shamo final yapti.iyi bir finaldi.
galeme
Favori Anime: .

Ağlattın Ryo.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
D.reamer
Favori Manga: one piece, naruto, shamo , bleach, death note, one punch man
Favori Anime: one piece, naruto, akame ga kill, Thé word gods only knows

Çok güzel bir manga gerçekten işlenişi çok güzel ve Ryo tam bir anti-hero. Suçu bilerek işlemesi de ayrı bir hava katmış
Arkadaşlar 263 e kadar okudum ama sonraki bölümleri bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Shamo final mi yaptı dediniz? :blink: Nasıl lan ben en son baktığımda çok vardı finale??

Lan piyasada o kadar çeviri grubu var biriside tutsun şu mangayı bitirsin bizim bıraktığımız yerden çok az var
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Serinin Türkçe çevirisi Tortuga ve MangaYatta grupları tarafından tamamlanmış.

http://mnakimanga.blogspot.com.tr/p/shamo.html
Mega
En son MRTFR tarafından 27 Mar 2017 16:17 tarihinde düzenlendi, toplamda 6 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
dewilswale
Favori Anime: *

Verdiği aradan sonra ki tüm bölümler yarak gibiydi(Mnakinin çeviriyi tamamlamasından sonraki bölümler yani) Birbirinden kopuk ve saçma sapan ilerledi.Örneğin; yarak kafalı ana karakterimiz bir sürü dövüş sanatı öğrendi hatta o kadar ki patlamasını bile öğrendi.Ama amına koyim o kadar kavga hep box tabanlı ilerledi.Hele final dövüşü metafor yapacam diye sikti attı seriyi amcık çizeri.
Resim
Kullanıcı avatarı
onemorekiss
Favori Manga: Naruto,Bleach,One piece,Sun Ken Rock,Berserk,Slam Dunk...
Favori Anime: HAJiME NO iPPO,Naruto Shippuuden,Hellsing Ultimate,Devil May Cry,One Piece,Bleach,Death Note,HunterxHunter2011,Shingeki No Kyojin,Katekyo Hitman Reborn,Slam Dunk...

Açıkcası ilk defa bu kadar kötü bir ana karakteri olan seri okudum yani ana karakter kötü olan seriler var ama ilerde düzeliyorlardı veya çok göze batmıyordu.Seri çok sardı fakat şu Toma olayından sonra acıkcası bitirmek için okudum diyebilirim.Bunların sebebi Toma,Sugawara'ya olanlar ve Narushima'nun tekniklerini unutmasıydı.Adam o kadar teknik öğrendi hatta bildiğin tek atan Ki yi bile öğrendi ama bunları unuttu.Nedense bir türlü hoşuma gitmedi bu durum.Birde unutmadan o kadın sahneleri var tabi.Ama seriyi öneririm okumanızı cidden kendini okutan bir seri.
Resim
► Spoiler Göster

“Seinen” sayfasına dön