Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Brave 10

Kanlı canlı Seinen serileri burada tartısabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
elcapitan
Favori Manga: Naruto, Akumetsu, Sket Dance, The Breaker: New Waves, Bleach,
Beelzebub, Noblesse, Gamaran
Favori Anime: Monster- Death Note

Resim

Tür: Aksiyon,Tarihi,Komedi,Seinen, Eichi
Yazan ve Çizen: Shimotsuki Kairi
Bölüm: 22. Bölüm ve devam ediyor
Konu: Konu Sengoku çağında geçmekte. Izumo tapınağından Isanami, suikastçilerin saldırısından kurtulduktan sonra
Kirigakure Saizou ile karşılaşır ve kendisine Shinshuu Kalesine kadar eskortluk etmesi için Saizou'yu ikna eder. Kalenin lordu Sanada Yukimura ise 10 cesur savaşçıyı toplayarak tarihin akışını değiştirmeyi planlamaktadır.

Harika bir manga olmasada güzel ve sürükleyici bir manga. Ayrıca Sengoku Çağı ile ilgileniyorsanız -benim gibi- bence okumanız gereken bir manga.
Kullanıcı avatarı
emelnur
Favori Manga: bleach- noblesse- fairy tail- skip beat- kauchoi wa maid sama- karanlıklar şehri- HSD kenichi- dengeki daisy- love in the mask- L DK
Favori Anime: Kauchoi wa Maid-Sama- bleach- fairy tail- HSD kenichi- skip beat-brave 10- 07 ghost-hatarakou maou sama-saiunkoku monogatari

Yazık sadece tanıtılıp bırakılmış oysa animesi falan oldukça güzel. Çevirileri olsa harika olurdu Uzun süredir hem mangayı hem gelir diye animeyi bekliyorum ama yok : ((
En son ugur_tatli tarafından 13 Ağu 2013 18:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Büyük harf kullanımına dikkat
Sadece BeN

“Seinen” sayfasına dön