Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Blood and Steel

Kanlı canlı Seinen serileri burada tartısabilirsiniz.
Afat1
Favori Manga: One Piece, Holyland , Berserk
Favori Anime: Hajime no Ippo

Resim

Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Tarihi, Dövüş Sanatları, Seinen,
Yazar: Qiao Jingfu
Çizer: Meng Ma Gong
Durum: Sürüyor
Çeviri Durumu: Sürüyor

Tanıtım
Yıllar önce, Bir anlaşmazlık üzere Guanxian da patlak veren ve gittikçe kötüye giden savaşa bir son vermek için iki liderin önderliğinde bir görüşme yapılır… Ama bu görüşmenin iki ziyaretçisi daha vardır. Bunlardan biride Yan Xiao Liu’ dur ve yasaklı olan Qingcheng sitili kullanan genç bir Kılıç ustasıdır.
O kadar hızlıydı ki..
Sadece 3 kişi, gerçekten ne olduğunu görmeyi başardı...
Tüm bu olanlar bittiğinde Yan’ın aklında tek bir soru vardır. “Neden kılıcın yolunu öğreniyoruz?”
Kaynak: AMT

Kişisel görüş: 10 numara çizimleri olan ve şu ana kadarda konusu da çizimleri kadar etkileyici olan bi manhua..
Çeviri :MangaHD olarak biz yapıyoruz.
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

Çeviri ve Edit gerçekten güzel olmuş,seride tam okunmalık hemen çevirilenleri okudum.Emeğinize sağlık devamını bekliyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Kurhah
Favori Manga: Tenjou Tenge
Favori Anime: One Piece

Genelde gerçekçi kılıç üzerine serilerde aksiyondan çok felsefe üzerine odaklanır ama bu seri yemin ediyorum ortalığın .... koydu. Ne senarist ne de çizer hiçbir şeyden taviz vermemiş. Ayrıyetten 3D çizilmiş bir havası var. Bu seri 1, Shigurui 2'dir listemde.
Resim

“Seinen” sayfasına dön