Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Sevdiğiniz Seinen Serisi

Kanlı canlı Seinen serileri burada tartısabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Watashitachi no Shiawase na Jikan
Ayrıca en sevdiğim mangadır. Tek bir şeyle açıklamak gerekirse:
► Spoiler Göster
Ayrıca daha tam bitirememiş olsamda Vagabond.

Edit: Cowboy Bebop'ı almadım, ne olduğunu tam olarak kestiremiyorum. Seinen ise onu başa koyarım. B)
En son teddybear01 tarafından 09 Kas 2013 21:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Celebhol
Favori Anime: -

Sun-Ken Rock. Mnaki sayesinde tanıştım ve bir kaç aydır takip etmesem de bir ara kalan bölümleri tamamlayıp güncele geleceğim.
Ayrıyetten Boichi en sevdiğim manga-kadır. Acayip emek veriyor kendi mangasına ve sadece bir karga çizimi için bile binin üstünde fotoğraf çekebilecek manyaklıkta bir insan.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Sun Ken Rock. Fazla seinen okumadım ama bu harbi çok iyi.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

En sevilen Shounen 'de Death Note dan bahsedildi ama burada adı geçmiyor.Gerçekten bilmediğimden soruyorum
Death Note Seinen'mi Shounen mi ya !?!

Soruyu bir kenara geçersek bazılarını sadece animeden,bazılarını ise hem anime hem mangadan baz alarak

Claymore, GunGrave, Wolf's Rain, Cowboy Bebop, Samurai 7, Basilisk bunlar şimdilik favori Seinen'lerim (sanırım hepsi de Seinen)

C.Bebop, Samurai 7, Wolf's Rain en üst level benim için
GunGrave, Death Note bir alt level
Claymore, Basilisk ise en alt level
Resim
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

@jiraiyaFlash
Death Note ve Claymore shounen. Samurai 7 seinen olarak geçmiyor.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

One Outs

Beyzbol hakkında hiçbirşey bilmeyen birine beyzbolu sevdirebilir. Birde Amvsini koyayım. Özellikle başkarakteri (sarı saçlı eleman) sizi kendine hayran bırakacak. Yeteneğiyle değil zekasıyla tabiki !
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Zuko yazdı:@jiraiyaFlash
Death Note ve Claymore shounen. Samurai 7 seinen olarak geçmiyor.
Teşekkürler Samurai 7 biraz daha kendine munasır samurai temalarına cabarra mı chanbara mı öyle bir şey deniyor olması gerekiyor zaten o yüzden geçmiyor olabilir ama Seinen e yakın gibi... Ben pek çok yabancı site de Death Note ve Claymore dan Seinen diye bahsedildiğini de gördüm Shounen diye bahsedildiğini de gördüm hala muallaktayım açıkcası.. Gerçi Death Note ın ilk Shonen Jump ta yayınlanması da Shounen liğini biraz doğrular nitelikte

edit:ilginiz için de teşekkürşer ayrıca ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Pek seinen okumuşluğum yok ama bir berserk vardır ki hem hayatı sevdirip hemde hayattan soğutan :lol:

Haftalık değil aylık hadi 2 ayda bir çıkar ama çıkar be abi hayata küstüm gece uyuyamıyorum senin yüzünden :P
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
furkan61
Favori Manga: Naruto,Noblesse,Sunken Rock,The Breaker,Vegabond,Gantz,Shamo
Favori Anime: Naruto-Naruto Shippuden,Rainbow,Deat Note,Code Geass,Golden Boy

Şuana kadar 4 seinen okudum.(Shamo,Sunken Rock,Vegabond,Gantz)

Shamo,Sunken Rock,Vegabond benim için ilk sıradalar.Gantz,Wolfs Rain bunlardan sonra gelir.

Shamo:Dövüş sahneleri benim için efsanedir.Ana karakterin kazanmak için her yolu denemesi ve her dövüşte kimin kazanacağının belli olmaması seriyi güzel kılan etkenlerden.

Sunken Rock:Bir manga okurken.Bu kadar çok güleceğim aklıma gelmezdi.Bunun yanı sıra çizimleri,karakterleri ve aksiyonuyla çok güzel bir seri.

Vegabond:Çizimleri şuana kadar gördüm en iyi olan seri.Çizimlerinin yanında hikayesinin,dövüşlerin ve karakterlerin bu kadar iyi olması seriyi bana sevdiren unsurlardan bir kaçı.

Gantz:Gerçekten güzel bir seriydi.Sonlara doğru bozmasaydı.İlk sırada olabilirdi.
Resim
Kullanıcı avatarı
hyperbooster
Kozmik Tanrı
Kozmik Tanrı
Favori Manga: 20th Century Boys,Vinland Saga
Favori Anime: Psycho-Pass

Sun Ken Rock diyorum komedisi için bile okunur.

“Seinen” sayfasına dön