Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Gantz Tanıtım

Kullanıcı avatarı
KyoukaSuigetsu
Favori Manga: Bleach/Gantz/AkameGaKill
Favori Anime: Bleach/CodeGeass/DeatNote/TokyoGhoul

Gantz baş karakteri kurono kei yani kurono kun benim gibi memeseverlerdendir.Animeside var mangasıda.Animesi 25 bölümdü yanlış hatırlamıyosam.Animesini izleyip mangadan devam etmeniz tavsiyemdir.Animesi pek mükemmel değil ancak karakterlerin seslerini ve kişiliklerini hafızanıza kazırsanız manga'yı okumanın daha keyifli olucağını bilirsiniz.Bu arada mangası animeden daha keyifli.Kıyafetler ve silahlar şekil bol konuşmalı sayfalar var.Favori sayılı mangalarımdan biri zaten profildede gözüktüğü gibi...
Resim
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

300. bölüme kadar çok iyi seri. Akıcı falan bayağı okutuyor yani ama sonradan boku çıktı ve finali de sikindirikti.
Ayrıca kurono'ya feci sinir olduğum bir nokta var:
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Aklıma Nishi Joichiro geldi, şöyle bir baktım. Bu mangakanın bu elemanla bir derdi var sanırım, hani öğretmen sınıfta birine takar yaa :) sırf bu karakter için bile okunur.

Resim

Resim
hasannha

Hayatımda okuduğum en iyi manga beni derinden etkilemişti hatta bana buna benzer managa öneribilirseniz çok mutlu olurum

“Gantz” sayfasına dön