Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Gantz 383 (FINAL) Tartışma

ShiRoHige00
Favori Anime: Gintama

Buradan...

Bir dev daha sahalardan ayrıldı, vay be...
Kullanıcı avatarı
webcok
Favori Manga: the breaker,veritas,one piece, naruto, beelzebub, d-gray man,bleach,Katekyo Hitman Reborn!, Gantz
Favori Anime: One piece ,Hellsing, Sword art online,Code Geass rebellion of lelouch, Steins;Gate,Full Metal Alchemist,Berserk,Tengen Toppa Guren Langan, Katekyo Hitman Reborn

Gantz dan mutlu son görünce şaşırdım ama iyi oldu güzel sondu.
ZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Daha uzun bir final yapabilirdi. Çok kısa kesti bence. Adamlar dünyayı kurtaldılar. Kutlamanın sikimsonikliğine bak amk. Anca teşekkür ediyolar. Bi 20 sayfa daha yapaydı, şeref madalyası falan, güzel olurdu :lol: Kei'nin babasıyla karşılaşmasını da isterdim mesela. O kadar laf etti öz evladına, şimdi dünyayı kurtardıktan sonra ne diyecekti çok merak ediyorum. Final geçiştirilmiş olsa da devlerden biri veda etmiş, ne diyim üzüldüm...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
kuralsz33
Favori Manga: Naruto Bleach Death Note
Favori Anime: Naruto Bleach Hellsing One Piece FMA

Daha güncelde değilim ama çok iyi bir seri fınalı nasıl guzel mı bakıp spoıler almak istemiyorum?
Resim
Kullanıcı avatarı
Beyond Birthday
Favori Manga: Bleach, Berserk, Kurozuka, Gantz
Favori Anime: Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin

Duygusallığın dibi :D
Resim

Gēmu no yōna seikatsu o okuru..

(Oyun gibi hayat yaşıyorum..)
Kullanıcı avatarı
webcok
Favori Manga: the breaker,veritas,one piece, naruto, beelzebub, d-gray man,bleach,Katekyo Hitman Reborn!, Gantz
Favori Anime: One piece ,Hellsing, Sword art online,Code Geass rebellion of lelouch, Steins;Gate,Full Metal Alchemist,Berserk,Tengen Toppa Guren Langan, Katekyo Hitman Reborn

memoww yazdı:Daha uzun bir final yapabilirdi. Çok kısa kesti bence. Adamlar dünyayı kurtaldılar. Kutlamanın sikimsonikliğine bak amk. Anca teşekkür ediyolar. Bi 20 sayfa daha yapaydı, şeref madalyası falan, güzel olurdu :lol: Kei'nin babasıyla karşılaşmasını da isterdim mesela. O kadar laf etti öz evladına, şimdi dünyayı kurtardıktan sonra ne diyecekti çok merak ediyorum. Final geçiştirilmiş olsa da devlerden biri veda etmiş, ne diyim üzüldüm...
Manganın başından beri insanların yavşaklıklarını gösteriyordu şimdi sonunda fazla bir beklenti oluşmadı benim için o kitleden o yüzden normal geldi bana.
ZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 23:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

Yaprak gibi son. Hiç yakışmadı. Sona doğru kalitesi gittikçe düşen bir manga oldu. Yazık oldu. Çok daha kaliteli bitebilirdi.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Bukadar heyecanlı giden bir mangayı böle sikimsonik bir sonla bitirdiği için mangakayı tebrik etmek lazım
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Cok saçma bi sondu la.Hiç yakismadi Gantz'a.Kotu bi son degildi ama Gantzin boyle bitmesi cidden cok degisik olmus.
Resim

“Gantz” sayfasına dön