Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vagabond ~ Tanıtım ~

pino
Favori Anime: Shigurui (Death Frenzy) , Samurai Champloo, Cowboy bebop, Shingeki no kyojin, Ergo Proxy, Xxx Holic ...

Burnumun dibindeki mangayı şimdi gördüm hemen bende başlıyorum hatta göz attım biraz çizimleri gerçkten çokkk iyi :woohoo:
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

34. bölüme geldim, Musashi hâlâ tahtayla dövüşüyor amk. Bir de "kahrolası rahip" demekten vazgeçmiyor. Neyse, ileride düzelir, daha okunaklı olur. Öyle umuyorum.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Vagabond'ta güncele gelipte beğenmeyen görmedim.Tabi böyle dedikten sonra marjinal olmak için beğenmezsiniz şimdi :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Akai sora yazdı:Vagabond'ta güncele gelipte beğenmeyen görmedim.Tabi böyle dedikten sonra marjinal olmak için beğenmezsiniz şimdi :lol:
90'a geldim, gayet iyi. :D
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

Bir zaman sonra çok sıkıyo, dövüşler 2-3 manga bitmeden başlamıyor, dövüşler 3-4 manga bitmeden bitmiyor. Psikoloji ağırlıklı bir manga, psikolojik olayları sevenlerin okumasını tavsiye ediyorum, sevmiyorsanız bence hiç bulaşmayın.
Resim
galeme
Favori Anime: .

GreenMask yazdı:Bir zaman sonra çok sıkıyo, dövüşler 2-3 manga bitmeden başlamıyor, dövüşler 3-4 manga bitmeden bitmiyor. Psikoloji ağırlıklı bir manga, psikolojik olayları sevenlerin okumasını tavsiye ediyorum, sevmiyorsanız bence hiç bulaşmayın.
Profilinden anladığım kadarıyla ağır şonen fanısın, beğenmemen normal. :side:

Edit: Deep kiss şonen değil hentaiymiş.
Kullanıcı avatarı
GreenMask
Favori Manga: si Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.
Favori Anime: Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.Birisi Sınırsız Ban atsın.

galeme yazdı:
GreenMask yazdı:Bir zaman sonra çok sıkıyo, dövüşler 2-3 manga bitmeden başlamıyor, dövüşler 3-4 manga bitmeden bitmiyor. Psikoloji ağırlıklı bir manga, psikolojik olayları sevenlerin okumasını tavsiye ediyorum, sevmiyorsanız bence hiç bulaşmayın.
Profilinden anladığım kadarıyla ağır şonen fanısın, beğenmemen normal. :side:

Edit: Deep kiss şonen değil hentaiymiş.
Yoo one piece fanıyım sadece ama ağır felan deil :laugh: Berserk, Vindland saga, Ruroini bitti vagaboond'a başladım ama bu manga ilk üçü gibi deil harbi çok uzun sürüyor karşılaşmaları, psikolojik tasvirlerde bolca bulunuyor. Ha insanın iç dünyası ve felsefi şeyleri sevenlerin okumaktan zevk alacağı bir manga.
Resim
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Ne zaman başlıyacak arkadaş berserk gibi olmasa bari :/
Gerçi olabilecek şeyler belli ama yine de merak ediyor insan :D
:lol:
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Gerçekten çok sağlam seri. Geçende güncele geldim. Çizim, hikaye, karakter vs. açısından çok iyi. Umarım Inoue-sensei arayı fazla uzatmaz. :(
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Favori mangam. Bitsin artık şu ara, özledik. Ciddi bi sağlık problemi falan yoktur inş reisin.
Resim

“Vagabond” sayfasına dön