Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Şeker Kız Candy Tanıtım

Romantik ve drama içerikli, shoujo ve Josei mangaları hakkında burada konuşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Resim
1976 yılı Japonya yapımı olan "Şeker Kız Candy" 115 bölümlük bir tv serisidir.
Orijinal adı "Candy Candy" olan animenin konusu ise şöyle:

Her şey "Pony Evi" diye adlandırılan bir yetimhanenin önüne bırakılmış iki bebeğin bulunmasıyla başlar. Bu bebeklerden biri Candy'dir, diğeri de onun en yakın arkadaşı olacak olan Annie'dir.
Yıllar sonra zengin bir ailenin Annie'yi evlatlık edinmesi Candy'yi çok üzer ve o da başka bir ailenin kendisini evlatlık edinmesini kabul eder. Bundan sonra Candy'i yepyeni bir hayat beklemektedir.

Tür: Romance, Historical Drama

Alıntı
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Yazın annem ve kız kardeşim bir kısmını izlemişti. Ben de biraz göz atmıştım. Vaktim olunca baştan sona bitirmek istiyorum. Benim çocukluğuma denk gelmedi maalesef. Bu arada animeyi Toei hazırlamış. Bu şirket eskiden daha kaliteliymiş. :laugh: Açılışı çok güzel: :)
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=N8KTFbVynco[/BBvideo]
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Candy ile ilgili girişimi bekliyordum senden :)
Bu seriyi çok severim.Bence güncel bir şekilde günümüz şartlarıyla yeniden yapılmalı.
Bana Candy'i yeniden hatırlattın Uğur :lol:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Keskinkılıç
Favori Manga: One Piece
Naruto
Favori Anime: Naruto

Mangası animesi gibi bitmiyor yalnız bazı yerlerde değiştirilme söz konusu. Küçükken star tv de izlerdim Candy i.Ama Lady Georgie bundan daha güzel bir manga bence. Bir göz gezdirin derim amaranth, Uğur.
Resim
Kullanıcı avatarı
Grimoire Slayer
Favori Manga: Beelzebub
Favori Anime: Death Note

Çocukluğuma " vataşiva vataşiva vataşiva kendiii " diye unutulmaz bir imza atmış seridir.Ne izlerdik annem abim ben.Tüm sülale biraraya gelince muhabbeti geçiyordu ya.Çocuğunuza izletin izlettirin.Ulan ne hırs yapardım o kahverengi saçlı kardeşler candye kötülük yapınca.Candy de kaşarlık vardı sanki biraz.Çocukken küfüre alışmamın sebebidir herhalde bunlara sövmek.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

Candy Candy izlediğim seriler arasında en sağlam olanlarından biridir. Küçükken ablam ve annemle beraber izlerdim, daha sonra da 2 3 ay önce tekrar başlayıp bitirme kararı aldım. Bitirdim, iyi ki de bitirmişim neredeyse tamamen unuttuğum bu harika seriyi.
Romantizm ve "özellikle" drama türü izlemek isteyen kesinlikle göz atmalı.
Mangasını da bitirdim ama internetteki scanları iğrenç, bu işe el atacağım yakın zamanda sağlam scanlarla. :)
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

Uğur başka bir seri bul. Şeker kız candy ne olum :S
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Zuko yazdı:Uğur başka bir seri bul. Şeker kız candy ne olum :S
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Işık takımıma nasıl katılmazsın panpa. Ha Candy ha Polyanna amk. :blink:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

:-)

“Shoujo & Josei” sayfasına dön