Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vampire Knight Tanıtımı

hazeleyes
Favori Manga: vampire knight
Favori Anime: vampire knight, kamikaze kaitou jeanne, kaicou wa maid sama!

merhabalar. uzun zamandır netten uzagım ve habersizim. sorum şu; vampire knight manga bölmleri 47 ye kadar çevrilmiş ama yabancı çevirileri devam etmekte 92 ye kadar yayınlanmış bunları çevirebilecek bir ceviri grubu yok mu? sonuçta bu anime çok begeniliyor lütfen çeviren bi grup çıksın :))
Kullanıcı avatarı
Ra'sal.Ghul
Favori Manga: Bleach
Helsing
Basilisk
Death Note
One Piece
Favori Anime: Bleach
Helsing
Basilisk
Death Note
One Piece

İzledim bunu biraz daha sonra sarmadı. Tam bir kız mangası
Resim
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

Vampire Knight'ın mangası devam etse keşke ya, heyecanlı bir yerde kaldı Türkçe çevirisi.
Yoruma gelecek olursak çok güzel ve romantik drama bir seridir. Sevmediğim çok az karakteri ve sevdiğim çok karakteri var. En sevdiğim tabii ki Kaname. Animenin en başından beri soğukkanlı ve kibar tavırlarıyla kendine bağlamıştır beni. Kimseye ayar verirken soğukkanlı ve cool halinden ödün vermez. Zero'yu da severim ama şu seride en zor durumda karakter kendisi, yerinde olmak istemezdim valla. :( Gece sınıfındaki erkeklerin de hepsi birbirinden yakışıklı hepsini seviyorum ama bir Kaname değiller tabii ki. :D Müdür de karizma adamdır hele sonlarında saçlarını açınca. Sevmediğim karakter Yuuki ve Kaname'nin amcasıdır tabii ki. Amcasından bahsetmeye gerek bile yok ama bu Yuuki harbi gerizekalı bir kız. Bir Kaname'ye sulanıyor sonra Zero'ya yüz veriyor. Sonunda Kaname'yi seçmesine rağmen gıcığım kendisine.
Resim

Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Resimdeki kızı gördükten sonra animeye girdiğimde kızın halini görünce yaşadığım hayal kırıklığını kelimelere dökemiyorum :D
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Ben beğenmiştim. Bende mi problem var? En azından animesi 10 üzernden 7,5/8 lik filandı bence.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Serenity
Favori Manga: Naruto,Dengeki Daisy
Favori Anime: Naruto

Gğzel bir mangadır.Keşke devam etse.
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

İlk mangam olması ve içinde Zero gibi bir karakter barındırmasıyla ayrı bir yeri var.Animesinin daha güzel olduğu kanısındayım.Çünkü mangada kim kimi ısırıyor belli değil.Zaten çizimler neredeyse aynı,adam Kaname'yi çizmiş saçını koyu boyamamış filan.Ayrıca sürekli birileri birilerini tokatlar bu seride.Hatta tokatta rekor manyağı olan Kaname'ydi sanırım.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos

“Vampire Knight” sayfasına dön