Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vampire Knight Tanıtımı

Kullanıcı avatarı
Articuno
Favori Manga: One Piece,The Breaker,Beelzebub
Bleach,Naruto,Code:Breaker
Favori Anime: Naruto,One Piece

Twilight gibi birşey değil dimi?Şu Twilight denen saçmalık yüzünden her türlü vampirli şeye önyargı ile yaklaşır oldum :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

arkadaş bu safkan olayını hep yüzümüze vurmasalar olmaz zaten,adam iyi ki safkan geleni geçeni tokatlıyor..
Resim
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Yok twisel değil. Yani o çok farklı bir olay. Evet yaa bi safkan olayı var illa... Irkçılık yapıyorlar gibime geliyor bazen arkadaş...
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
Kullanıcı avatarı
Anime Kızı
Favori Manga: Full Moon Wo sagashite, Love So Life, Code Breaker,Card Captor Sakura, Bakuman
Favori Anime: Sailormoon,KKJ,Lady Georgie,Candy candy,Death Note,Vampire Knight,Kaichou Maid Sama,Bokura Ga İta

Ah en sevdiğim animelerden biri.Mükemmel ya 100 kez izlesem gene bıkmıyorum.Hele de o şarkıları beni bitiriyor.
Kullanıcı avatarı
anime-manga
Favori Manga: naruto death note fullmetal alchemist
Favori Anime: naruto death note fullmetal alchemist

Yeni bölümlerini Türkçe olarak nerden okuyabilirim bilgisi olan var mı?Haftalık olarak mı yayınlanıyor ? :S
oJarein
Favori Manga: Bleach, Death Note, One Piece, Naruto, Ao No Exorcist,
Favori Anime: Bleach, Death Note, Naruto, Ao No Exorcist, Code Geass, Naruto Shippuden.

Üzgünüm ama galiba V.K'nin türkçe çevireni yok.
Ben bu seri'ye hayrandım. 2. sezon dahil en az 6 kez izlemişimdir.
Ama sonunu çok pis dramaya bağladılar. Çok fazla soru işareti bıraktılar. Kaname zaten artislendi havalara uçtu, Zero'yla mutlak güce ulaştı oda artislendi.
Yuuki desen o da ayrı bi gerizekalı.

Ne biçim amcası varsa kaname'nin, Aile ilişkilerine hayranım şahsen.
İzlerseniz izleyin, izlemezseniz izlemeyin. Elinize bir şey geçmez. "Team zero mu ? Team kaname mi? Bu yuukide çok gerizekalı amk" şeklinde kalırsınız.
Resim IM A SHADOW
Kullanıcı avatarı
Hellraiser
Favori Manga: Naruto,Sun ken Rock,The Breaker,Veritas,Girls of the Wild's,Claymore,The Breaker NW,Carnivorous Princess Yegrinna
Favori Anime: Death Note,Naruto,Devil May Cry,Tenjou Tenge,Bleach
İletişim:

oJarein yazdı:Üzgünüm ama galiba V.K'nin türkçe çevireni yok.
Ben bu seri'ye hayrandım. 2. sezon dahil en az 6 kez izlemişimdir.
Ama sonunu çok pis dramaya bağladılar. Çok fazla soru işareti bıraktılar. Kaname zaten artislendi havalara uçtu, Zero'yla mutlak güce ulaştı oda artislendi.
Yuuki desen o da ayrı bi gerizekalı.

Ne biçim amcası varsa kaname'nin, Aile ilişkilerine hayranım şahsen.
İzlerseniz izleyin, izlemezseniz izlemeyin. Elinize bir şey geçmez. "Team zero mu ? Team kaname mi? Bu yuukide çok gerizekalı amk" şeklinde kalırsınız.
Senin ben hiç shoujo manga okuycağını sanmazdım.Duygusal değilsin diye biliyodum seni :laugh:
Ama tüm kızlar gibi sendede var aslında.shoujo okumandanda belli :laugh:
En son Hellraiser tarafından 26 Kas 2012 17:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

2.sezonun sonuna doğru dafak deditirmişti bana.Ama çok güzel bir shoujo.İzletin derim.Yer yer duygulandığım anlarda oldu bu arada.

@oJarein
Valla senden shojo manga okumanı beklemezdim :D. Duygusal olmayan kız örneği dendiğinde aklıma gelen kişi sendin.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
anime-manga
Favori Manga: naruto death note fullmetal alchemist
Favori Anime: naruto death note fullmetal alchemist

Bende 47 ye kadar okudum,merak ettim sonunu o kadar emek verdim diye :D Kız çok sümsük harbiden.
oJarein
Favori Manga: Bleach, Death Note, One Piece, Naruto, Ao No Exorcist,
Favori Anime: Bleach, Death Note, Naruto, Ao No Exorcist, Code Geass, Naruto Shippuden.

Vampire knight drama yav drama, Shoujo değil. :lol: :lol: :whistle:
Konu Dışı
N..N..Ne duygusalı lan ??????
Tamam, belki bir iki tane büyük seri shoujo okumuş olabilirim. Ama kesinlikle duygusal bir kız örneği değilim ben.
Yolda sevgili görünce "Ayyğğğğşşşşş kıskanmadıkkkiiiğğğğğğeee" diyip orasından burasından kelebek saçan tiplerden değilimdir.
Her şeyin tadı güzeldir, Aga o kadar kanlı bıçaklı şey okuyuncada içim kararıyor.
Zaten vampire knight'i okumamdaki amaç drama ve vampir olduğu içindi. Zigotun bitanesi bana yanlış anlattı animeyi. Bende animenin ortasında sukoyverince devamını getirdim napiyim ? :evil:

@Teddy, halen daha "duygusal olamayan kız" denince aklına ben geleyim... T___T

Edit: Aşk meşk işlerinde iyi değilimdir, Zerre kadar hoşlanmam. Sadece seyirci olurum. Animenin hakkını yemeyelim şok yakşıklı erkekleri vardı ayrıca. Hem yakşıklı hem gerizekalı karakterlere sahipti.
Resim IM A SHADOW

“Vampire Knight” sayfasına dön