Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vampire Knight ta en sevdiğiniz karakter hangisi?

En sevdiğiniz Vampire Knight karakteri?

Kiryuu Zero
16
36%
Cross Yuuki
3
7%
Kuran Kaname
15
34%
Takuma Ichijou
1
2%
Hanabusa Aidou
2
5%
Akatsuki Kain
0
Oy yok
Toga Yakari
0
Oy yok
Okul Müdürü Kaien Cross
7
16%

Toplam oy: 44
Kullanıcı avatarı
mai_lowlight

Başlıktanda anlaşıldığı üzere en sevdiğiniz karakeri seçiyoruz
ve nedenini buraya yazıyoruz

Benim en sevdiğim karakterler Zero veTakuma Ichijou
Zero' yu sevmemin Nedeni:karizma olması B)
(bu sadece nedenlerinden biri :pinch: )

Takuma Ichijou yu sevmemin nedeni: Sevecen ve nazik olması

Karakterler:
Kiryuu Zero:
Resim
Yuki'nin çocukluk arkadaşıdır. Okulun gardiyanlarındandır. Yuki müdürün evine geldiğinden beri, ona yakın bir ilgi duymuştur. Ailesi, Vampir Avcılarından biridir. Zero ve kardeşi Ichiru küçükken, aileleri safkan bir vampir olan Shizuka Hio tarafından öldürülmüştür. Bundan dolayı Vampirlere karşı içinde derin bir nefret barındırmış ve daha iyi bir Vampir Avcısı olmaya çabalamıştır. Fakat durum, göründüğü gibi olmayacaktır...
Çünkü, Zero'nun bir sırrı vardır.

Cross Yuuki:
Resim
Cross Akademisinin müdürünün üvey kızıdır, 10 yıl önce bir vampir tarafından saldırıya uğramıştır ve saldırıya uğradığı andan önceki hafızasını hatırlayamamaktadır. Onu bu saldırıdan Kaname Kuran kurtarmıştır ve onu hayat kurtarıcı olarak gördüğü gibi âşıktır. Minnet borcu hisseder.
Zeroyla, üvey babası Kaien Cross aracılığıyla tanışmıştır. Zero onun için çok değerlidir ve onada bir takım hisler besler.

Kuran Kaname:
Resim
Safkan bir vampirdir. Yuki'yi bir vampir saldırısından kurtarmıştır. Gece sınıfının başkanıdır, gece sınıfı öğrencileri ondan korkmakta ve saygı duymaktadır.
Gece sınıflarına karşı oldukça soğuk ve otoriter davranırken, Yuki'ye karşı hep sevecen ve tatlı davranmaktadır. Yuki'ye karşı bir ilgi duymaktadır ama bunun niye ve neden olduğu anlaşılamamaktadır. Ayrıca, Zeroyu öldürmemiş yaşamasına izin vermiştir, çünkü bunun Yuki'yi üzeceğini biliyordur.

Takuma Ichijou:

Resim
Gece Sınıfı'nın başkan yardımcısıdır. Kaname kadar güçlü, soylu sınıf vampiridir (Seviye B.) ve ayrıca Kaname'ye en yakın olan kilerden biridir. Diğer vampirlerin atmosferi aksine, kendisi oldukça sevecen ve naziktir ve bu da onu vampirden ziyade bir insan gibi yapmaktadır. (Yerim onu ne tatlıdır o xp)
Favori şeyleri arasında manga okumak vardır, Mangada da birçok kez zavallı Aidou'yu vampir manga serisi okumaya zorlarken görülmüştür. XD
Kaname ve Yuuki arasında ki ilişkiden haberdardır. Ayrıca Yuuki'ye neden küçükken Kaname'yle çok yakın fakat daha sonradan mesafeli olduğunu sormuştur.
Vampirlerin büyük konseyinin üyesi olan büyükbabası (ayrıca çokta güçlüdür.) Takumayı eğitmiştir ve ondan yüksek beklentileri vardır. Büyükbabası ayrıca Takuma'yı Kaname'yi gözetmesi sebebiyle Cross Akademisine göndermiştir. Yine de, Takuma Kaname'ye zarar vermek istemez çünkü ikisi çok iyi arkadaşlardır.

Hanabusa Aidou:
Resim
Gündüz Sınıfı kızları tarafından "İdol" lakabıyla anılan Aidou, kuzeni Akatsuki Kain'le beraber, Kaname'nin sağ kolluğunu yapmaktadırlar. Bununla birliktede Kanameye olan büyük hayranlığıyla da bilinir. Aidou, Soylu sınıf yani Level B sınıfı bir vampirdir ve buzu kontrol etme gücüne sahiptir. Arkadaş canlısı gözükmesine rağmen birçok zaman oldukça şımarık ve zalim olabilir. (Yuukiye davrandığı zamanlar gibi.) Haddini aştığı zaman genellikle Kaname tarafından tokat yemeğe maruz kalmaktadır fakat buna rağmen Kanameye her zaman sadıktır. Zero'nun sırrını bilen birkaç kişiden biridir.

Aidou, Kanamenin Yuukiye verdiği değer ve ilgiden pek hoşnut değildir. Yuukiyi sevmediği halde katlanmaya çalışır çünkü Kaname Yuukiye çok değer verir. Ayrıca Yuukinin kanının çok güzel olduğunu da birçok kere söylemiştir.

Akatsuki Kain:
Resim
Aidou'nun kuzeni ve Kaname'nin sağ kollarından bir diğeri. Hiç bir şeyi dert etmeyen davranışları nedeniyle sık sık Aidouyla başları belaya girer. Lakabı "Vahşi"dir ve bu da Aidoudan oldukça olgun olduğunun göstergesidir. Diğer vampirlerin yaptıkları suçlardan çok şikâyetçi olsa da, iş kuzenine gelince pek öyle davranmaz. Rukanın Kanameye olan hislerini bildiği halde ona hisler beslemektedir, Aidou ve Rukaya çok değer verir. Sahip olduğu güç Aidounun tam tersi güçtür, ateşi kontrol edebilmektedir. Genellikle Gündüz sınıfına saldırıyor olan Level E vampirlerini yok ederken görülür.

Toga Yagari:
Resim
Normalde vampir avcısıdır.-Yanlış hatırlamıyorsam Guilty de-okula öğretmen olarak gelmiştir.

Okul Müdürü Kaien Cross:
Resim
Yuuki'nin üvey babasıdır. Bir vampir saldırısına uğraması üzerine Cross'un yanına getirilmiştir.
Kullanıcı avatarı
LiLithh
Favori Manga: Kaichou wa Maid-sama
Favori Anime: Naruto

Sıralama yaparsak:
1- Kaname Kuran : En başta adam baştan aşağıya cool. :laugh: Sonraaa nazik, tam bir aristokrat. Sinirlendiğinde (Zero'yu kıskanıyordu bir ara :evil: ) ortaya çıkan karanlık yönü ki yine asil tavrından hiçbir şey kaybetmeden yapıyor. Yuuki'ye bakarken gözlerindeki hüzün... Ve herkes peşinde olduğu halde Yuuki'den başka herkesi nazikçe reddetmesi, yüz vermemesi... Evet, hayranım kendisine :D:D
2- Kaien Cross : Serinin en komik karakteri. Avcıdan yaşlı müdüre geçişlerini ve müdür odasında yemek pişirmesini seviyorum :D
3- Yuuki : Bu seriyle ilgilenen çoğu kişi Yuuki'yi çocuksu ve aptal olarak nitelendiriyor malesef. (Özellikle Zerocular, Yuuki'nin Kaname ve Zero arasındaki seçiminden dolayı sanırım :evil: ) Ben iyi niyetinden ve fedakar yönünden dolayı seviyorum kendisini. Zero Yuuki olmadan ne halde olurdu kim bilir.

Nesli tükenmekte olan Kanameci'lerdenim, evet. :laugh:
Resim
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

Zero tabikide onun harcindeki hiç bi karakteri sevmiyorum :lol: Yalnız mangakanın öyle bi çizimi varki bütün karakterler yakışıklı ve çok güzeller h,ç çirkin yok :woohoo:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Lequi
Favori Manga: Vagabond,Bakuman, Beelzebub, Zippy Ziggy, Veritas
Favori Anime: Kurozuka,One Piece

Valla o seride en çok Zeroyu severim iyi çocuktur. Boynundaki dövmeside fenadır. En sevmediğimde Yuukidir.
Sordum: Nerdedir yerin? Nedir senin değerin?
Yedi kıral vurulmuş, ne bu ceylan gözlerin?
Hangisine varırsın bu yedi ünlü erin?
Şöyle dedi bakarak göklere derin derin:

Kıralların taçları beni bağlar büğü mü?
Orduları açamaz gönlümdeki düğümü.
Saraylarda süremem dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü...
A T S I Z
Kullanıcı avatarı
mai_lowlight

L.Lawliet yazdı:Zero tabikide onun harcindeki hiç bi karakteri sevmiyorum :lol: Yalnız mangakanın öyle bi çizimi varki bütün karakterler yakışıklı ve çok güzeller h,ç çirkin yok :woohoo:
harbi ya ,
mangaka bayaa güzel çiziyo
hiç tipsiz-çirkin diyebileceğim karakter yok
hepsi de sulanılası karakterler :evil: B)
Sinerya
Favori Manga: Faster Than a Kiss,Ai Hime,
Favori Anime: Vampire Knight;Magic Knight Rayeaerth

Benim en sevdiğim Karakter Kuran Kaname.Bence serideki en karizmatik ve gizemli karakter.
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

benim favorim müdür.hem komik hem güçlü, saçları açınca karizmatik.
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

O müdür loveless'deki soubiye benziyo s oğudum o yüzden o müdürden :P
Resim
► Spoiler Göster
Dark_Angel_746
Favori Manga: Strobe edge,Ao Haru Ride, Vampire Knight
Favori Anime: Kimi Ni Todoke, Vampire Knight

Aslında bu konuyu tek bir kelimeyle anlatabilirim:
ZE-RO!
Kullanıcı avatarı
Loveless Angel
Favori Manga: Sukitte Ii Ne Yo,Koi Hirari,Beast Master,Bloody Kiss,The Breaker,Merupuri
Favori Anime: Vampire Knight,Ouran Koko Host Club,Hellsing
İletişim:

Tabiki Kaname :woohoo:
Onun Yuukiyi korumak için yaptığı herşey ve gizli yanı inanılmaz ;)
Kaname sırlarla dolu ve çok heyecan verici :D
Resim

“Vampire Knight” sayfasına dön