Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Junjou Romantica-Junjou Egoist-Junjou Terrorist

Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Resim

Junjou Romantica

Resim

İLK KARŞILAŞMA :)

Resim

Resim

Takashi Misaki abisinin arkadaşı olan Usami Akihiko'dan özel ders almaya başlar.Amacı 10 yıl önce evebeynlerini kaybettikleri için abisinin kabul edildiği üniversiteye gidememesinden dolayı Mitsuhashi Üniversitesi ekonomi bölümüne girmektir.Ama ilk dersini alacağı gün Usami'nin evinde erkeklerin aşkını anlatan bir roman bulur.Kitap Misaki'nin abisiyle Usami'nin aşkını anlatır.Usami ise bunun sadece tek taraflı olduğunu söyler.Bir süre sonra Misaki'nin abisi evlenir ve Osaka'ya tayin olur.Misaki ve Usami aynı evde yaşamaya başlarlar.Ama ilişkileri sandıklarından daha farklı bir hal alacaktır.

Junjou Egoist

Resim

Resim

Resim

Çocukluk arkadaşı Akihiko'ya aşık olan Kamijou Hiroki parkta ağlarken Kusama Nowaki ile tanışır.
Nowaki Hiroki'den kendisinin özel öğretmeni olmasını ister ve biraz zorla da olsa bu amacına ulaşır.
Bu hikaye kendi içinde iki parçaya bölünmüştür.İlk olarak 6 yıl öncesini görüyoruz.Sonraki bölümünde ise aradan 6 yıl geçmiştir ve Nowaki 1 yıldır ortada yoktur.

Junjou Terrorist

Resim

Resim

Resim

You Miyagi 35 yaşında,dul bir edebiyat profesörüdür.Birgün 18 yaşındaki lise öğrencisi Shinobu Takatsuki'nin ilan-ı aşkıyla hayatı altüst olur.Çünkü Shinobu Eski karısının erkek kardeşidir.Ve Miyagi lisedeki aşkını unutabilecek midir?

Serinin en sevdiğim çifti. :)

Sonuç olarak çok güzel bir anime.2 sezonu mevcut.mangası devam ediyor mu emin değilim ama kesinlikle çok güzel bir anime.Aşk ögesi çok farklı şekillerde ve çok farklı kişiliklerde şekillenmiş.Karakterlerin komik yüz hallerine bayılıyorum.Yaoi sevenlere tavsiyem.Çok fazla cinsel öge bulundurmuyor bence.Aşkın en komik ve en dramatik hali yanyana. :blush: :woohoo:

Bir kısmı alıntıdır.
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

"Hayatta izleyemem" dediğim bir türdü.Bu türde izlediğim tek seri bu seri.Anime izleyen tek arkadaşımın önerisidir oturduk birlikte izledik.Karakterler çok tatlı öncelikle,aşırı sahneler de yok.Kadın-erkek ilişkilerini içeren serilerden daha doyurucu geldi bana işleniş şekliyle bunda komedinin de büyük payı var.Karakterlerin yüz ifadelerine ve tepkilerine bittim.Erkek-erkek ilişkisi ilk bölümlerde biraz tuhaf geliyor ama sonradan göz alışıyor.
Not:Millet vize kasarken biz bunu izledik.Hiç de pişman değilim yine olsa yine yaparım.O sorulardan sonra iyiki de çalışmamışım dedim.Bunlar hep yaoi etkisi.Erkeklerin kabusu nihahaha :evil:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Celebhol
Favori Anime: -

Amaranth yazdı:"Hayatta izleyemem" dediğim bir türdü.Bu türde izlediğim tek seri bu seri.Anime izleyen tek arkadaşımın önerisidir oturduk birlikte izledik.Karakterler çok tatlı öncelikle,aşırı sahneler de yok.Kadın-erkek ilişkilerini içeren serilerden daha doyurucu geldi bana işleniş şekliyle bunda komedinin de büyük payı var.Karakterlerin yüz ifadelerine ve tepkilerine bittim.Erkek-erkek ilişkisi ilk bölümlerde biraz tuhaf geliyor ama sonradan göz alışıyor.
Not:Millet vize kasarken biz bunu izledik.Hiç de pişman değilim yine olsa yine yaparım.O sorulardan sonra iyiki de çalışmamışım dedim.Bunlar hep yaoi etkisi.Erkeklerin kabusu nihahaha :evil:
Bir insanı daha yaoi zindanlarında kaybettik, başımız sağ olsun.

Resim
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

En büyük kayıp benim sanırım bu konuda :D
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

^^^^MytH^^^^ yazdı:En büyük kayıp benim sanırım bu konuda :D

:blink:
Senin için hiç umut yok artık :lol:
:lol:

“Shounen-Ai & Yaoi” sayfasına dön