Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Ai no Kusabi

Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Resim

Resim

1992 yapımı : 2 bölüm
2012 yapımı : 4 bölümden oluşmakta.

Amoi gezegeninde, Jüpiter adındaki bir süper-bilgisayar tarafından yönetilen teknolojik olarak gelişmiş Tanagura toplumu bulunmaktadır. Neredeyse tamamını erkeklerin oluşturduğu nüfusta, açık ten/saç rengine sahip "Blondie"ler elit tabakayı oluştururken, koyu renklilerse "melez" olarak nitelendirilen en aşağı tabakada bulunmaktadırlar. Blondieler genç ve yakışıklı erkekleri evcil hayvan olarak, cinsel zevk için bir süre kullanabiliyor olsalar da, birebir ilişkiye girmeleri yasaktır. Fakat Iason Mink adındaki bir Blondie, Riki adlı melezi evcil hayvanı yaparak hem "melez yasağı" kuralını çiğnemiş, hem de onu uzun yıllar tutarak ve ilişkiye girerek konumunu tehlikeye atmıştır. Çete lideri olan Riki ise ona karşı savaşmakla, kendini tamamen teslim etmek arasında kalmıştır.

► Spoiler Göster

Anime konu olarak farklıydı.bu animenin 1992 yapımı ve 2012 yapımı var.Ben konu bütünlüğü açısından 1992 yapımı olanı tavsiye ederim.Aşk ögesi daha güzel işlenmiş.2012 yapımında konunun ucu çok açık bitti.Ben beğendim,tavsiye ederim.(bu tür sevenlere :))
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!

“Shounen-Ai & Yaoi” sayfasına dön