Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Koi Suru Boukun

Kullanıcı avatarı
Loveless Angel
Favori Manga: Sukitte Ii Ne Yo,Koi Hirari,Beast Master,Bloody Kiss,The Breaker,Merupuri
Favori Anime: Vampire Knight,Ouran Koko Host Club,Hellsing
İletişim:

Resim

TÜR: Komedi, Romantik, Yaoi
MANGAKA: Takanaga Hinako
BÖLÜM: -
TARİH: 2005 - ?
DERGİ: Gush

Master öğrencisi Souichi Tatsumi, zorlu, agresif, zorba ve en önemlisi de homofobiktir.Laboratuvar asistanı Tetsuhiro Morinaga ise ona karşı umutsuz bir aşk beslemektedir. Tatsumi'nin ayrıca, gay bir ilişkisi olan bir erkek kardeşi vardır ve ve bu da abisini tamamen deliye döndürmüştür.Bu yüzden Tatsumi gaylerden nefret etmektedir.
Morinaga, Tatsumi'ye hislerini söylemek için can atmakta, ancak bu onun piyangoyu kazanmasından bile daha düşük bir ihtimal gibi görünmektedir. Gelgelelim Morinaga'nın arkadaşının verdiği mucizevi bir ilaçla onun eline düşen Tatsumi, acaba bu aşka nasıl karşılık verecektir?

Sitemizde bulunan bu mangaya ulaşmak için Tıklayın
Resim
Kullanıcı avatarı
sbg
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

"Use" tipinde despot bir "same"!!!
2. okuyuşum. Türü sevenler tarafından okunabilir. Pasif görünümlü samemiz hikaye içinde mütiş bir atakla dominant yönünü suratımıza çarpıyor. Use karakteri bir türlü durumunu hazm edemiyor. Bu şeklide bağrış çağrış giden hikaye sonunda bir tür sözleşme ile olay "tatlıya" bağlanıyor. Tanıtımın için teşekür ederim....
***SBG***
özgürr
Favori Manga: Junjou romantica
Favori Anime: Fullmetal Alchemist

Animesini izlemiştim. Gerçekten eğlenceliydi. :laugh:
Tatsumi bana hep Junjou'daki Hiro-san'ı anımsattı, somurtkanlığı ile. o yüzden ona daha bir içim ısındı. :lol:
Shounen ai, yaoi çeviren insanlar; sizi seviyorum. Valla bak :kiss: :blush:
Kesinlikle okuyacağım. Çok teşekkürler. :)
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
MeLiSa
Favori Manga: Naruto,Bleach,Fairy Tail,Bütün Shoujolar ve Yaoiler
Favori Anime: Hepsi!!!

Yaoi güzeldir çünkü iki kşi arasndaki aşkı çok iyi gsterir. ben yaoileri ayıp şeyler görmek için okumyorum ki zaten. bi insan manga seviyosa yaoide okuması lazım. bence yaoinin aslında kötü olmadığını herkezin blmesi lazım . sitedeki herkeze çevrdikleri yaoiler için teşekkür ederim burasının byle özgür olması çok gzel. eminim burada bendn başka sevenler de vardır.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Ryuushikasama
Favori Manga: Naruto S ,Noblesse, Liar Game, Fullmetal AlchemistB.
Favori Anime: ....

sbg yazdı:"Use" tipinde despot bir "same"!!!
2. okuyuşum. Türü sevenler tarafından okunabilir. Pasif görünümlü samemiz hikaye içinde mütiş bir atakla dominant yönünü suratımıza çarpıyor. Use karakteri bir türlü durumunu hazm edemiyor. Bu şeklide bağrış çağrış giden hikaye sonunda bir tür sözleşme ile olay "tatlıya" bağlanıyor. Tanıtımın için teşekür ederim....
Yalnız 'use' değil 'uke' ve 'same' değil 'seme' ingilizceyle karışmış galiba :)
şahsen yukarıda türle alakalı olan tartışmalara girmyeceğim yani istersen kes umudunu ne yapalım hayat devam ediyor :lol:
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Konu Dışı
Konu offtopicten temizlenmiştir.
Gülay
Favori Manga: Love stange
Favori Anime: Junjou Romantica

Animesini izlemiştim ama Mangası çok çok daha güzeldi. O kadar çok sevdim ve merak ettim ki ingilizce bilmesem bile 8.bölümden sonrakini baktım, hareketlerden bir şeyler anlamaya çalıştım Sonraki bölümlerde bizim Senpai'miz asistanından hoşlanmaya başlıyor hoşlandığı kesin de bunu kabullenmesi sırasında ki verdiği tepkiler anladığı zaman söylediği düşündüğü sözleri anlasam çok çok harika olurdu sanırım.. Bu bölüme kadar çeviri yapan arkadaşlara devam edecek mi acaba, vallahi 8.bölümden sonraki çevirisini dört gözle bekliyorum.. 8 bölümü de Çeviren ve Ekleyen Arkadaşlara çok çok teşekkür ederim..
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Gülay yazdı:Animesini izlemiştim ama Mangası çok çok daha güzeldi. O kadar çok sevdim ve merak ettim ki ingilizce bilmesem bile 8.bölümden sonrakini baktım, hareketlerden bir şeyler anlamaya çalıştım Sonraki bölümlerde bizim Senpai'miz asistanından hoşlanmaya başlıyor hoşlandığı kesin de bunu kabullenmesi sırasında ki verdiği tepkiler anladığı zaman söylediği düşündüğü sözleri anlasam çok çok harika olurdu sanırım.. Bu bölüme kadar çeviri yapan arkadaşlara devam edecek mi acaba, vallahi 8.bölümden sonraki çevirisini dört gözle bekliyorum.. 8 bölümü de Çeviren ve Ekleyen Arkadaşlara çok çok teşekkür ederim..
Serinin çevirisi tamamlanmış ama sitede yok. Buyur: :)
http://www.heterophobiafansub.com/index ... Itemid=500

“Shounen-Ai & Yaoi” sayfasına dön