Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Skip Beat Tanıtım

Kullanıcı avatarı
~Reina~

Anime:

Resim

Manga:
Resim
Tanıtım:

16 yaşındaki Kyoko Mogami, şarkıcı olmak isteyen çocukluk arkadaşı Shotaro ile beraber Tokyo'ya yerleşmiştir. Kyoko, kısa sürede ünlü olan Shorata'nın yemeğini yapmış, çamaşırını yıkamış kısacası tüm hayatını Shotaro'ya adamıştır. Ancak hayat o kadar da adil değildir. Shotaro'nun Kyoko'yu Tokyo'ya getirmesindeki tek amaç sadece onun işlerini yapmasıdır.

Ancak Shotaro için okulunu bırakan ve tüm hayatını Shotaro'ya adayan Kyoko farklı düşünmektedir. Bir gün Shotaro'nun yemeğini şirkete götüren Kyoko, Shotaro'nun menajeri ile konuşmasına kulak misafiri olur ve acı gerçeği öğrenir. Duydukları karşında şoka giren Kyoko'nun şalterleri atar ve Shotaro'ya saldırır. Shotaro, Kyoko'ya eğer intikam almak istiyorsa kendisinden daha büyük bir yıldız olmasını söyler.

Ancak Pandora'nın kutusu açılmıştır ve Kyoko'nun hayattaki tek amacı Shotaro'dan intikam almak olmuştur. Saçlarını kesip rengini açan Kyoko, küçük şeytanlarının da yardımıyla ünlü olmak için harakete geçer. Ancak şöhret Kyoko'nun sandığı kadar basit birşey değildir.

*Kesinlikle tavsiyemdir :side:
Resim
Her insanın ulaşmak istediği bir yer vardır
[/align]
Kullanıcı avatarı
aLL
Favori Manga: Koukou debut, Dengeki daisy, Defense devil, Idol shopping,Paradise Kiss
Favori Anime: Bleach, Ouran host club,Naruto,kaichou maid sama

Ah bi devamını getirselerdi çok güzel bir animeydi .İnsanı hırslandıran türden bişey :D
Resim
Kullanıcı avatarı
aysa_81
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto, bleach, fairy tail, izatura na kiss, lovely complex, skip beat

Animenin yarım kalmış gibi bitmesine bende katılıyorum. mangası bayağı sürüyor ama onunda henüz türkçe çevirisi yok. -keşke ingilizcem çeviri yapacak kadar iyi olsaydı- şimdilerde dizisini çekeceklermiş. taiwan dizisi ama süper juniourdan 2 koreli oyuncuda var - ren ve shotaru karakteri için- bakalım; umarım ellerine yüzlerine bulaştırmazlar....
Kullanıcı avatarı
aysa_81
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto, bleach, fairy tail, izatura na kiss, lovely complex, skip beat

Bugün bu manganın ikinci bölümünü çevirdiğinizi gördüm. nereye teşekkür yazacağımı bilemedim o yüzden burayı kullanıyorum umarım okursunuz: emeğinize sağlık; teşekkürler.
yerdeniz
Favori Manga: skip beat, Yamato Nadeshiko Shichi Henge
Favori Anime: skip beat, The Melancholy of Haruhi Suzumiya ,Yamato Nadeshiko Shichi Henge

animenin ikinci sezonu ocakta başlıyormuş. heeey
sanny watson

devamını çevirmenizi dört gözle bekliyoruz. bu en sevdiğim anime ama yarıda kaldı en azından mangasını okumak isterdim .bunun için ingilizcem yok o yüzden sizin çevirdiğinizi görünce çok sevinmiştim ama uzun bir ara verdiniz.lütfen devamını çevirin şimdiden teşekkür ederim.
sanny watson

teşekkürler yeniden başladınız gerçekten çok teşekkür ederim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

sanny watson yazdı:teşekkürler yeniden başladınız gerçekten çok teşekkür ederim
Mangayı biz çevirmiyoruz, ama bu konuyu geçen hafta görünce internette acaba çevrilmiş var mıdır diye aradım, sonra siteye koydum.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Mangası devam ediyor. Şu sarışın elemanı süründürsün artık kızcağız, hatta sürüm sürüm süründürsün, o bölümleri (özellikle animede renkli renkli) sabırsızlıkla bekliyorum ehehehe.
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
Kullanıcı avatarı
nurdish.
Favori Manga: Yankee-kun to Megane-chan
Yamato Nadeshiko Shichihenge
Naruto
Beelzebub
..............
Favori Anime: Naruto
Beelzebub
Bleach
One piece
Ouran Hostclub
Wallflower
.................

Mangayı Şeker Kız Candy grubu çeviriyor. Grup animeden sonraki bölümleri aktif bir şekilde çevirmeye ve her hafta yeni bölümü sitede yayınlamaya devam ediyor. İnşallah mangayı güncele yetiştirmeye niyetliyiz. :)

“Skip Beat” sayfasına dön