Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Skip Beat Tanıtım

galata
Favori Manga: Fruits Basket
Favori Anime: Kaichou Wa Maid-Sama

ben animesini çok sevmiştim. 2. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. mangasının Türkçe'ye çevrilmiş kısımlarını okudum. gerçekten güzel. diziye de başladım. o da eh işte. sonunu çok merak ediyorum tabi.
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Dizisi de mi var? Manga ve anime manyak zaten boşver ehueheu. Mangadan devam ediyorum ben de ve çok komik yaa xD.
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
Kullanıcı avatarı
soguk-nevale
Favori Anime: naruto, itazura na kiss

dizisi tayvan-kore ortak yapımı
ismi de
Extravagant Challenge
ben dizisini izlemedim mangadan devam edenlerdenim
bu hafta 100. bölüm gelecek Türkçesinde
Kullanıcı avatarı
Loveless Angel
Favori Manga: Sukitte Ii Ne Yo,Koi Hirari,Beast Master,Bloody Kiss,The Breaker,Merupuri
Favori Anime: Vampire Knight,Ouran Koko Host Club,Hellsing
İletişim:

dizisi çok kötü ya hiç hoşuma gitmedi benim :(
Resim
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Diziye bakmadım ama manga dehşet... TR gelene kadar İng.'ye baktım ve süper yaa.
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
YeniAy
Favori Manga: Skip Beat
Vampire Knight
Sailor Moon
The One
Favori Anime: Sailor Moon
Vampire Knight
Skip Beat
İletişim:

Ben animesini beğendim :) Keşke devamı olsaydı ya!!! :( Yalnız Tyavanlar dizisini yapmış anime havasında idi fena değildi hoştu. ANimenin bittiği yerde bitmiş diyebilirim kısmen. :)

Manganın devamını bekliyorum! heyecanlı bir yerde kaldı!:)
Kullanıcı avatarı
Anime Kızı
Favori Manga: Full Moon Wo sagashite, Love So Life, Code Breaker,Card Captor Sakura, Bakuman
Favori Anime: Sailormoon,KKJ,Lady Georgie,Candy candy,Death Note,Vampire Knight,Kaichou Maid Sama,Bokura Ga İta

Çok sevdiğim bir anime ama kızın kısa saçlı halini hiç sevmemiştim.
Takami
Favori Manga: Death Note , Skip Beat
Favori Anime: Death Note,FMA,FMA-B

En sevdiğim Shoujo keşke animesinin dvmını da yapsalar *.*
Kullanıcı avatarı
emelnur
Favori Manga: bleach- noblesse- fairy tail- skip beat- kauchoi wa maid sama- karanlıklar şehri- HSD kenichi- dengeki daisy- love in the mask- L DK
Favori Anime: Kauchoi wa Maid-Sama- bleach- fairy tail- HSD kenichi- skip beat-brave 10- 07 ghost-hatarakou maou sama-saiunkoku monogatari

bende animesinin erken bitmesinden muzdarip olanlarındanım ama mangası kurtardı resmen fakat sanırım manga çevirileride zor oluyor animecilere veya dizi çevirmenlerinin işi zor diyorduk ama manga çevirmenlerininde onlardan aşağı kalır yanı yokmuş inşallah manga çevirileri de güzel bir şekilde devam eder nereye yazacağımı bilemedim biraz karmaşık oldu kusura bakmayın artık :)
Sadece BeN
AzelyaZeyra
Favori Manga: skip beat
Favori Anime: one piece

manga çevirisi 123. bölümde kaldı çeviri yapan bi gurup kaldı mı acaba ingilizce okumak zoruma gidiyor gerçekten çevirmek çok zor iş :D

“Skip Beat” sayfasına dön