Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tanıtım....

Kullanıcı avatarı
mai_lowlight

[thumbnail]http://www.foroswebgratis.com/fotos/7/8 ... stClub.jpg[/thumbnail] Ouran High School Host Club Tanıtım:
Haruhi Fujioka, küçük yaşta annesi kaybetmiş babası ile tek başına kalakalmıştır. Oldukça zeki olduğundan, fazlasıyla zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı 1. sınıf bir özel okul olan Ooran Akademisinden burs kazanır.
Sessiz sedasız ders çalışacağı bir yer ararken, yanlışlıkla Host Klübünün kullandığı müzik odasına girer. Çıkmaya çalışır ama Host Kulübünün başkanı onu alıkoyar. Bu kargaşa esnasında, değeri 8 milyon yen olan bir vazoyu, Haruhi yanlışlıkla kırar. Host kulübü üyeleri Haruhi'nin bu vazonun parasını ödeyemeyeceğini bildiklerinden, onu mezun olana kadar Host Kulübünün köpeği yapmaya karar verirler.
Ama sonraki gün Haruhi'nin aslında güzel bir yüzü olduğunu anlayan kulüp üyeleri, onu da Host kulübüne üye yapmak isterler. Haruhi, buna önce karşı gelir. Kulüp başkanının, eğer Host Kulübünde görev yaparsa 8 milyon yenlik borcunun silineceğinin, söylemesi üzerine Haruhi bu teklifi kabul eder.
Resim
En son ugur_tatli tarafından 12 Kas 2013 00:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Resim linki.
Kullanıcı avatarı
Arien
Favori Manga: Kaichou wa Maid-sama!,Ouran High School Host Club,Crazy Girl Shin Bia
Favori Anime: Kaichou wa Maid-sama!,Ouran High School Host Club

Favori animelerimden biri cidden çok eylenceli bir anime.Mitsukuni (honey senpai) favorim :)
Resim
burcu
Favori Manga: naruto - bleach - fairy tail - dengeki daisy...
Favori Anime: naruto - bleach - fairy tail - dengeki daisy...

benimde en favori anime ve mangalarım dan birisi spr bişi
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Ahahhaha oldukça eğlenceli güzel bir mangası var. Anime olarak bakmadım açıkçası, mangayı biraz daha çok sevdim...

İlk başlarda yaoi mi ne deniyor ona kayacak sanıp bırakmayı düşünmüştüm, yaoi yapsalar batırıp atmış olurlardı zaten o da ayrı. Bu şekilde daha süper bence yani...
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
Kullanıcı avatarı
dwads
Favori Manga: naruto,dengeki daisy , bleach , skip beat,fairy tail ,one piece , vampire knight
Favori Anime: bleach , death note , hellsing , blood+ ,FMA , naruto

ben de çok severim :3
ilk önce mangasını okumuştum ama animenin sonu beni pek tatmin etmedi açıkcası :p
Resim
Kullanıcı avatarı
sbg
Favori Manga: naruto
Favori Anime: naruto

Hikayenin genelini bir kenara bırakırsak; baş karakter olaylara etkisiz kalan bir kız, hikaye de "O" kızın grubu oluşturan erkeklerle yaşadığı " bir an" ları. Keyifle izledim. Anlatım "sen olsaydın hangisini seçerdin?" diyor insana (bu soruyu gözüne sokarak soruyor ama...) ve seriyi sevmemi sağlayan da bu. Sevimli, pembe, moe...
***SBG***
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Sadece ve sadece kadınlara hitap eden,önyargılıların yaklaşmaması gereken seri.
Animede bir sürü mantık hatası var ama pek de önemi yok çünkü o kadar absürt ki komedisinden tutun romantizmine hiç bir şeyi yadırgamıyor ve eğlenerek izliyorsunuz
Yeni başlayanlar için önerim,yanınızda kek,çikolata vb. bulundurmanız sizin için iyi olur.Çünkü hemen hemen her sahnede ekranda pasta,kek görüntüsü beliriveriyor.Benim gibi tatlıyı seven biriyseniz canınızın çekmemesi gibi bir ihtimal yok.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

insomniac yazdı:Sadece ve sadece kadınlara hitap eden,önyargılıların yaklaşmaması gereken seri.
Animede bir sürü mantık hatası var ama pek de önemi yok çünkü o kadar absürt ki komedisinden tutun romantizmine hiç bir şeyi yadırgamıyor ve eğlenerek izliyorsunuz
Yeni başlayanlar için önerim,yanınızda kek,çikolata vb. bulundurmanız sizin için iyi olur.Çünkü hemen hemen her sahnede ekranda pasta,kek görüntüsü beliriveriyor.Benim gibi tatlıyı seven biriyseniz canınızın çekmemesi gibi bir ihtimal yok.
Mangası değilde, animesini izledim. En sıkıldığım serilerden oldu, Vampire Knight ile beraber, tür olarak hitap etmedi daha çok :S
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

@Baryshx
Olabilir..Ben hem absürd komedi hem romantizm içerikli animeleri sevdiğimden,eğlenerek izledim.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos

“Ouran High School Host Club” sayfasına dön