Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

En Sevdiğiniz Manhwa Serisi

Kore yapımı mangaları burada tartışabilirsiniz.(Soldan,sağa okunurlar)
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bir manhwa ismi yazın, spoiler butonu içinde neden sevdiğinizi de yazabilirsiniz.
rathalos
Favori Anime: Değişir

Zıppy ziggy; Okuyun neden sevdiğimi anlarsınız :lol:
Veritas; Tek kötü yanı var ama onu söylememe gerek yok.O seriyi okuyan herkes anlar...
Webtoonslar da dahil mi ?
Manhwaları bu aralar mangalardan daha fazla sevmeye başladım.Sanırım şu son çıkan mangaların benzer konularla benzer karakterleri sürekli işlemesi ve nakama beni tiksindirdi.Tabi arada hala özgün konulu seriler var(shingeki no kyojin vb.)ama geriye kalanlar gittikçe kalitesizleşiyor...
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

veritas
► Spoiler Göster
ayrıca zippy ziggy
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Veritas'ı bitirdim. Noblesse ve Breaker'ı(ilk serideyim henüz) okuyorum şuan. En sevdiğim Noblesse. Beni çok güldürüyor çünkü. Ana karakter de çok karizmatik. :)
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

noblesse manhwa değil .. webcomic..
Kullanıcı avatarı
Frostguard
Favori Manga: Bleach, Gamaran, Rain, Tower of God, Naruto, One Piece, One Punch Man, Tate no Yuusha no Nariagari.
Favori Anime: Bleach, One Piece, Hellsing Ultimate, Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu, One Punch Man, Overlord, Inuyashiki, Kobayashi-san Chi no Maid Dragon.

Tower of God (hem webtoon hemde Seinen diye geçiyor).
Resim

"Imprisoned for ten thousand years. Banished from my own homeland. And now you dare enter my realm? You are not prepared..."

[quote]"Great men are forged in fire, it is the privilege of lesser men to light the flame" - The Doctor[/quote]

[quote]"I'll be carrying nothing from Gontranno, but this lesson: Never trust anyone and rely on your instincts. Forget the past, i'll never find peace here. So, i'll seek justice for myself. I'll choose... the truth i like.[/quote]
Kullanıcı avatarı
songena2
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Gintama, Chihayafuru

Noblesse.

@ansatsuken
Noblesse neden manhwa olmasın ki? :huh: :huh:
Resim
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

ansatsuken yazdı:noblesse manhwa değil .. webcomic..
Konu Dışı
Webtoon olduğunu ben de biliyorum. Fakat Kore yapımı ve manhwa diye de geçiyor:
http://myanimelist.net/manga/29983/Noblesse
En son MRTFR tarafından 09 Kas 2013 19:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bir seri yazacaktım dayanamadım iki seri yazıyorum.
Zippy Ziggy ve Veritas. :D
galeme
Favori Anime: .

Veritas. Zaten başka da manhwa okumadım heralde bilmiyorum.

“Manhwa” sayfasına dön