Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Veritas Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

Articuno yazdı:Korelilerde bir sorun var arkadaş.Bu seri Japonya'da yayınlansa hit olurdu.

Bu seri Japonyada yayınlansa bok olurdu seri.. Saygılar..
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Haqoua
Ateşin Nefesi
Ateşin Nefesi
Favori Manga: Naruto , One piece , Liar Game , Tower Of God...
Favori Anime: Naruto , One piece , Rurouni Kenshin , Hellsing , Death Note , Hunter X Hunter , Tokyo Ghoul...

Çok iyı dövüş sahneleri olan bir manga.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Xadexia yazdı:
Articuno yazdı:Korelilerde bir sorun var arkadaş.Bu seri Japonya'da yayınlansa hit olurdu.

Yanlış bilmiyorsam, Sun-ken rock ve Vagabond manhwa olmalarına rağmen japonyada yayınlarnıyor(du). Eğer seri kaliteli ise ki Veritas öyle, Japonya da önü daha açık oluyor.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

2 günde bitirdiğim bir seri. Benim için 2 büyükten biridir one piece ve veritas okumayan herkese tavsiye ederim keşke devam etseydi. Çizim olarakda okuduğum ve okumayı bıraktığım mangalar içinde en iyisidir.(manwha olarak tek bunu okudum)
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
potrecellat
Favori Manga: naruto,veritas
Favori Anime: Naruto,bleach,soul eater ,death note,pokemon

konu harika çizimler muhteşem ama gel gör ki tüm olayların başlıyacağı süper dövüşlerin olabiliceği yerde çizer bitirdi seriyi içimde kaldı kafamdda senaryolar yazıp durdum neden ikinciyide çıkarmadılarki :huh: japonyada yayınlasa bence tutardı harbi götürürdü tabi japonlara laf sokmasaydı :D
Kullanıcı avatarı
dmc3
Favori Manga: Veritas
Favori Anime: belli değil

Baştan sona okuduğum ilk manga Veritas. Baştan sona kesintisiz okumamın sebebi de çok sürüjkleyici olmasındandır, gerçekten çok beğendim umarım 2.sezon cıkar.
Kullanıcı avatarı
fox34
Favori Manga: Tower Of God--One piece-Naruto-Fair tail-Bleach-Air gear-Holyland
Favori Anime: One piece-Naruto-Fair tail-Bleach-Air gear

Devam Edicekmi Mangası Bi gelişme Varmı..??
Dünya Seni İtip Kalktığında Ayağı Kalkmalı Ve Sen de İtmelisin Sadece Mazeretler Uydurarak Bir Şey Yapamazsızn...!
Resim
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

fox34 yazdı:Devam Edicekmi Mangası Bi gelişme Varmı..??
Fazla umutlanma haco; ama Nasrettin Hoca ne demiş ''ya tutarsa?''
God Hates Us
Kullanıcı avatarı
Warrıors
Favori Manga: Bleach, Gintama, HotD, Naruto, Veritas...
Favori Anime: Death Note, Code Geass, Naruto Shippuuden, Bleach, Basilisk, Bake/Nisemonogatari, K-On!!, Haruhi Suzumiya no Yuutsu, Lucky Star, Star Driver:Kagayaki no Takuto...

Çok iyi ya ilk kez böyle manga okudum sabahladım bunun için sonunun olmadığını bilerek okuyorum kafam girsin şu çizere adam gibi bi son yapsın.
Resim
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

muaet yazdı:
Xadexia yazdı:

Yanlış bilmiyorsam, Sun-ken rock ve Vagabond manhwa olmalarına rağmen japonyada yayınlarnıyor(du). Eğer seri kaliteli ise ki Veritas öyle, Japonya da önü daha açık oluyor.
Vagabond Manwa değil

“Veritas” sayfasına dön