Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Veritas Hakkındaki Düşünceleriniz(Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Eyvallah.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Byakko

Yahu pek çok kişi finalin boktan olmasının sebebinin mangakanın sıkıştırması olduğunu iddia ediyor ancak bana göre öyle değil. Spoiler içerir ona göre okuyun.
► Spoiler Göster
Cosmos
Favori Anime: One Piece

Şu ana kadar okuduğum seriler içinde en sevdiğim baş karaktere sahip seri(Beelzebub Oga ve One Piece Luffy diğerleri).
Kullanıcı avatarı
eldarthel
Favori Manga: veritas slamdunk
Favori Anime: Slamdunk naruto beelzebub highschool of the dead FMAbrotherhood samurai champloo GTO vesaire vesaire

veritas müthiş bi mangaydı sebebi ne olursa olsun bi manganın veya animenin sonu getirilmeden bitirilmesi en nefret ettiğim şey aynısını slamdunktada yaşadım paradan başka bişey düşünmeyen medya kuruluşlarını amk ben gangryong gibi bi karekter gercekten içimizden bi karekter sevgi aşk kardeşlik cağrısında bulunmuyor aynen ozzlil(bu arada narutoya fena sövmüşsün :D) in dediği gibi her insanın sergilediği davranışlar ve duygular içinde tamamen (samurai champloodan mugen hatırlattı bana biraz) diğer karakterlerden ise honsae favorimdi :D
Tam dedim ganryong milletin ağzına vercek, manga bitti nese sağlık olsun yapcak bişi yok..
Kullanıcı avatarı
Escar
Favori Manga: Onepiece, Berserk, Beelzebub, Hajime No Ippo,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Toriko, Code Geass, One Piece

eldarthel yazdı:veritas müthiş bi mangaydı sebebi ne olursa olsun bi manganın veya animenin sonu getirilmeden bitirilmesi en nefret ettiğim şey aynısını slamdunktada yaşadım paradan başka bişey düşünmeyen medya kuruluşlarını amk ben gangryong gibi bi karekter gercekten içimizden bi karekter sevgi aşk kardeşlik cağrısında bulunmuyor aynen ozzlil(bu arada narutoya fena sövmüşsün :D) in dediği gibi her insanın sergilediği davranışlar ve duygular içinde tamamen (samurai champloodan mugen hatırlattı bana biraz) diğer karakterlerden ise honsae favorimdi :D
Tam dedim ganryong milletin ağzına vercek, manga bitti nese sağlık olsun yapcak bişi yok..
Okuyucu ilgisini yitirdiğinde o seri sonlanır ve sonlanmasıda gerekir böylece yeni mangalarında bir şansı olur ve yayınlanan manganın kalitesi düşmez yani anlıyacağın bu durumun paradan daha önemli getirileri var.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Escar yazdı:
eldarthel yazdı:veritas müthiş bi mangaydı sebebi ne olursa olsun bi manganın veya animenin sonu getirilmeden bitirilmesi en nefret ettiğim şey aynısını slamdunktada yaşadım paradan başka bişey düşünmeyen medya kuruluşlarını amk ben gangryong gibi bi karekter gercekten içimizden bi karekter sevgi aşk kardeşlik cağrısında bulunmuyor aynen ozzlil(bu arada narutoya fena sövmüşsün :D) in dediği gibi her insanın sergilediği davranışlar ve duygular içinde tamamen (samurai champloodan mugen hatırlattı bana biraz) diğer karakterlerden ise honsae favorimdi :D
Okuyucu ilgisini yitirdiğinde o seri sonlanır ve sonlanmasıda gerekir böylece yeni mangalarında bir şansı olur ve yayınlanan manganın kalitesi düşmez yani anlıyacağın bu durumun paradan daha önemli getirileri var.
Kubo'yu yolda görsek taşlarız ama serisi hala bitmedi, yeni bir arc bile çıkartıyor şerefsiz. :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
eldarthel
Favori Manga: veritas slamdunk
Favori Anime: Slamdunk naruto beelzebub highschool of the dead FMAbrotherhood samurai champloo GTO vesaire vesaire

ugur_tatli yazdı:
Escar yazdı:
Kubo'yu yolda görsek taşlarız ama serisi hala bitmedi, yeni bir arc bile çıkartıyor şerefsiz. :lol: :lol: :lol:
aynen kubo bokunu çıkardı bleachin çünkü animede reytingler iyi manga okunuyor yayıncı firmada bleach hiç bitmesin istiyo çünkü bu işten iyi para kazanıyo ve bleachi destekliyo hal böyle olunca bleach bitmesi gerekn yerde bitmiyor ve sacmalardan secmelere..
Kullanıcı avatarı
azgelişmilş_goril
Favori Manga: veritas,onepiece
Favori Anime: one piece

Bir solukta okuduğum ve futursuz tükettiğim ve de bir o kadar beğendiğim (Futursuzca tükettip beğendiğim tek seri)bir seri.Bende erken bittiğini düşünüyorum. En azından konu bir karaktere umutsuzca bağlanmıyor.Ayrıca her karakterin kendine has bir amacı vardı bazı mangalardaki gibi amacı hedefi belli olmayan karakterler yoktu (bleach ve naruto bir o kadar amaçsız ve de gereksiz karakter var). Shounen olmasına rağmen belirli bir olgunluk seviyesine hitap ediyor.Maksat yeşillik olsun diye eklenen bir karakter yok.Çizimleri iyi ama erken bitmesi :( sebebiyle açık kalan noktalar var.
Anime haline getirirseydi onuda bir solukta bitiridim diyebilirim.
Kullanıcı avatarı
Gulbas
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Rurouni Kenshin

yeni başladım 38. bölümdeyim şu an. bu son bölümle bu rud'un tayfa veranın arkadaşlarının anasını sikse hakları var. madako falan haksız ibneler başlarım okulun otoritesine amk liselileri. Acayip gaza geldim yemin ediyorum bizim eleman güçlensin de hepsinin eline versin malafatı diye bekliyorum.

EDİT: hakikati öğrenmemle günahlarına girmişim biraz ama hakettiler gene amk.
EDİT2: vay amk neler dönüyor ezeli izlerken bile bu kadar ters köşe olmamıştım.
Not: bir yuri bir griffith birde vera bu alemde daha büyük 3 tane oç yok.
Resim
Kullanıcı avatarı
Bentatlıyım
Favori Manga: Naruto-One Piece-Veritas-The Breaker-Noblesse-Gantz-Zippy Ziggy
Favori Anime: Code Geass-Death Note-Bleach

Çok iyi hatırlıyorum Veritasa başladığımda okul gezisi vardı ve ben geç kalıp otobüsü kaçırmıştım hafta sonu ne yapsam diye düşünürken veritası buldum ve bir solukta okudum ve düşündüm ki tam istediğim gibi bir mangaydı. Olacakları önceden tahmin edemiyordum ana karakter ve yan karakterler aynı zamanda kurgu, hikaye, çizimler ve replikler böyle mangaya taparım diyip güncelde kaldım bir süre sonra bitti işte tadı damağımda kaldı açıkcası bütün mangalar bitsin ama mangaka amcamız kalemini eline alsın yeniden devam etsin Veritas :evil:
ResimResim
► Spoiler Göster

“Veritas” sayfasına dön