Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Veritas 80 Tartışma / 81 Öngörü

Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Yeni Bölüm : Buradan
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

ulan yemin ediyorum AİZEN bile böyle tezgah hazırlayamazdı. :blink: :ohmy: helal olsun vera'ya. :huh:
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oguzkaan

vera akar :evil:
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Vera canavar çıktı :evil:. Olan Rud'a oldu diğerleride bişey yapamadı öyle mal gibi baka kaldılar :evil:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Chashiro

inglizce iyi degil bişey anlamadım fazla vera saglam katliyam yapmış dost duşman anlamamış allah ne verdiyse girmiş sanırsam 81 yada daha sonrasında yuri doner suan onu durdurcak sadece o var ve yuri'yi kurtarmak içinde gumyong lazım uzerindeki i.y.ö cıkarmak ıcın buda gumyong a beyabir saglam bir güc verir ve önceki bolumlerdede alev ejderi gunyong'a boyutsal darbe felan ogretirim diyordu.
Soru Şu Ordan Kaçarken Kaç Kişi Canlı Çıkcak Ve Geri Dönceklermi Yaşayanlar Varmı Diye Bakmaya
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

Chashiro yazdı:inglizce iyi degil bişey anlamadım fazla vera saglam katliyam yapmış dost duşman anlamamış allah ne verdiyse girmiş sanırsam 81 yada daha sonrasında yuri doner suan onu durdurcak sadece o var ve yuri'yi kurtarmak içinde gumyong lazım uzerindeki i.y.ö cıkarmak ıcın buda gumyong a beyabir saglam bir güc verir ve önceki bolumlerdede alev ejderi gunyong'a boyutsal darbe felan ogretirim diyordu.
Soru Şu Ordan Kaçarken Kaç Kişi Canlı Çıkcak Ve Geri Dönceklermi Yaşayanlar Varmı Diye Bakmaya

dövüş salonundakileri kastettiysen bence paul, kombengi, kukla adam ve kuklacı kız yunhwa hayatta kalabilir.hatta paul e kesin gözüyle bakıyorum çünkü daha hiç dövüşmedi ve onu şimdi öldürmek karakteri boş yere harcamak olur.kukla adam a gelirsek(adını hatırlamıyorum, sargılı olan) hele o hiç olümez çünkü naturel dalgayı öğrendi.

eğer bizim grubu diyorsan onlar zaten rud un fedakarlığıyla paçayı kurtardılar.
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
maxocan

yeni bölüm ne zaman gelcek
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

muhtemelen gelmiyecek.uzun zamandır yeni bölüm çıkmıyor.bi muhabbet duymuştum serinin yazarı bırakmış galiba işi öle bişilerdi...
yazık oldu çok güzel bi seriydi...
Resim
Kullanıcı avatarı
ReBel
Favori Manga: one piece,naruto,veritas
Favori Anime: one piece,naruto,death note

çok iyi seriydi bitmezse sevinirim
Rape,rape,rape,rape,rape :DDDD
Resim
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Vera ya tam kıl oldum.Ya böyle seriler nası devam etmez ya.Biz okuyoruzda acaba satışlarımı kötüydü :S
Resim
Kilitli

“Veritas” sayfasına dön