Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Veritas 81 Tartışma / 82 Öngörü

3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

DuMaN6 yazdı:4. buyuk manga olabilece bi seri ama korelier mal yapacak bisi yok cikmaz daha sanmam...
Koreliler mal mı ? Vay anasını sayın seyirciler...
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

O kadar manga yapıyorsun...manga da baya baya tutuyor.... NİYE YARIDA BIRAKIYORSUN Kİ? boş işler
Resim
Kullanıcı avatarı
luke
Favori Manga: One Piece, Veritas, Naruto, D-Grayman, Beelzebub, Vagabond
Katekyo Hitman Reborn, Sun Ken Rock
Favori Anime: One Piece , Slam Dunk, Code Geass, Death Note

Böyle müthiş bir mangayı yarıda kesmek kesinlikle haksızlık manga hala yarıda daha yuri yeni uyandı olacaklar var ve ben su anda kafayı yiyiyorum bu manga one piecle kafa kafaya gider en azından adam bişiler korumuyor. :D
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

Serinin yarıda bırakıldığı gibi bir kesinlik yok beyler. Devam edeceği gibi bir kesinlik olmaması gibi...
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Adam bence çok daha farklı devam ettirecekti ama o an kafası bir şeye attı ve baya bir karakteri de attı! Bir bölümde resmen katliam yaptı. Devam ederse bazı şeyleri toparlaması zor olur gibi ya bakalım... Elemanın hocasının yıldırım kaplanı'nın öldüğüne de pek inanmıyorum başından beri ya neyse. Belki buna inandırmak için kolunu feda etmiştir ama bilmiyorum...
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
jump
Favori Manga: Bakuman,Gamaran,One Piece,Fairy Tail,HSD Kenichi, KHR, Gantz,
The Breaker, High School, Medaka Box, Air Gear, Ao No Exorcist,
Code: Breaker, Area No Kishi, Vagabond, 20th Century Boys...
Favori Anime: Dragon Ball, One Piece, Fairy Tail, FMA:Broterhood, Hellsing, Clannad,
High School of the Dead, Beelzebub...
İletişim:

Aslında Veritas'ın pek fazla tuttuğu söylenemez. Adam akıllı dergi yok e haliyle reklam yok reklam da olmayınca satılmıyo tabi.Adam da para kazandırmayan bi işi devam ettirmez. Zaten Kore Japonya gibi olmadığı için pek fazla ilgi de yok serilere. Anca bizim gibi bedavaya internetten okuyo millet.
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

The Breaker'i yayınlayanlar kimse onuda yayınlayıversinler bi zahmet.Birsürü manhwa var piyasada hiçbiri Veritas kadar güzel değil.
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Bir shounen jump türü dergide yayımlanmıyor diye adam normal halde yayımlayamaz diye birşey yok. Adam bu seriyi yaptığı yıllarda nasıl yaşadı, editörlerin nasıl maaşını verdi Allah aşkına.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Veritas piyasadaki serilerin hepsini siker, atar hemde bunu sadece zevk olsun diye yapar hırsından değil. Neyini beğenmediniz anlamıyorum, orospu bi anakarakter yok diye mi beğenmediniz? Yoksa çok basit dramlar yok diye mi?
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
luke
Favori Manga: One Piece, Veritas, Naruto, D-Grayman, Beelzebub, Vagabond
Katekyo Hitman Reborn, Sun Ken Rock
Favori Anime: One Piece , Slam Dunk, Code Geass, Death Note

@Diabolus Ipsum Amans
Sana katılıyorum .Aslında benimde seride en çok hoşuma giden şey ana karakterin kendisiydi çünkü adam shounenlerdeki gibi sürekli yok arkadaşlarım nakamalarım demiyor adam sadece güçlenmek istiyor tek nedeni bu bide yazarı kimse eğer ayakda alkışlamak lazım müthiş bi anakarakter yaratmış kendi dünyasında ağlama yok zırlama yok konu desen zaten bambaşka bence bu seriyi beğenmeyen kumdan kale yapsın.
Kilitli

“Veritas” sayfasına dön