Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Veritas 81 Tartışma / 82 Öngörü

Kullanıcı avatarı
necrovirus

yukarıda spoiler verenler var saygılarımı iletiyorum
Resim
unspokens
Favori Anime: Hajime no ippo-One piece

necrovirus yazdı:yukarıda spoiler verenler var saygılarımı iletiyorum
yukarda spoiler verdiğiklerini idda etmişsin ama 81 zaten son sayısı ve gelecek sayıyla ilgili hiç bi şeyden bahsedilmemiş
Kullanıcı avatarı
Ashirogi Muto
Yağmur Gardiyanı
Yağmur Gardiyanı
Favori Manga: Bakuman-Veritas-The Breaker-The Breaker NW-
Onepiece-Kimi No Iru Machi - Deadman Wonderland- FMA- Sun Ken Rock- Vagabond
Favori Anime: One Piece - Death Note - Full Metal Alchemist & FMA2 - Cowboy Bebop

unspokens yazdı:
necrovirus yazdı:yukarıda spoiler verenler var saygılarımı iletiyorum
yukarda spoiler verdiğiklerini idda etmişsin ama 81 zaten son sayısı ve gelecek sayıyla ilgili hiç bi şeyden bahsedilmemiş
tek post atıp o postuda bu şekilde harcadığına inanamıyorum 1 gr beynin olsa adamın 81 e kadar okuyamadığını anlardın
Resim
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

veritas'ın ne zaman devam edeceğine dair bilgisi olan varmı?yani bu yazar hala ruhunu dinlendirememiş mi?ki sini mi arındırıyo napıyo?
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Celebhol
Favori Anime: -

Büyük ihtimalle devam etmeyecek seri.Adam finansal sorunlar yaşıyomuş.Koreli mallar almıyomuş :W Gelsin türkiyeye biz kiloyla alırdık :D Rud çok pis gitti be üzüldüm adama.Madoka,Guhoo falan onlar da kötü gitti.Böyle okutup okutup bırakılmaz bi seri amk.[Edit:Ben yanlış biliyomuşum yazar blogunda elemanlar işten çıktığı için projenin yavaşladığını vs yazmış sanırım gelicek 2. kısım.Kaynağım:3nokta :lol: ]
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

Celebhol yazdı:Büyük ihtimalle devam etmeyecek seri.Adam finansal sorunlar yaşıyomuş.Koreli mallar almıyomuş :W Gelsin türkiyeye biz kiloyla alırdık :D Rud çok pis gitti be üzüldüm adama.Madoka,Guhoo falan onlar da kötü gitti.Böyle okutup okutup bırakılmaz bi seri amk.[Edit:Ben yanlış biliyomuşum yazar blogunda elemanlar işten çıktığı için projenin yavaşladığını vs yazmış sanırım gelicek 2. kısım.Kaynağım:3nokta :lol: ]
böyle şeyler yazma kalp krizi geçirecektim az daha :S son anda edit i gördüm de kurtuldum. :laugh:
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Ashirogi Muto
Yağmur Gardiyanı
Yağmur Gardiyanı
Favori Manga: Bakuman-Veritas-The Breaker-The Breaker NW-
Onepiece-Kimi No Iru Machi - Deadman Wonderland- FMA- Sun Ken Rock- Vagabond
Favori Anime: One Piece - Death Note - Full Metal Alchemist & FMA2 - Cowboy Bebop

Celebhol yazdı:Büyük ihtimalle devam etmeyecek seri.Adam finansal sorunlar yaşıyomuş.Koreli mallar almıyomuş :W Gelsin türkiyeye biz kiloyla alırdık :D Rud çok pis gitti be üzüldüm adama.Madoka,Guhoo falan onlar da kötü gitti.Böyle okutup okutup bırakılmaz bi seri amk.[Edit:Ben yanlış biliyomuşum yazar blogunda elemanlar işten çıktığı için projenin yavaşladığını vs yazmış sanırım gelicek 2. kısım.Kaynağım:3nokta :lol: ]
Hacı 3nokta'dan geldiyse kaynak ben güvenmiyom :laugh: ayrıca son bölüm rawı yanlış hatırlamıyosam haziran sonu gibi vardı nette ama umarım çıkar 2. kısım benimde en sevdiğim seriydi
Resim
Celebhol
Favori Anime: -

Ashirogi Muto yazdı: Hacı 3nokta'dan geldiyse kaynak ben güvenmiyom :laugh: ayrıca son bölüm rawı yanlış hatırlamıyosam haziran sonu gibi vardı nette ama umarım çıkar 2. kısım benimde en sevdiğim seriydi
2.kısım çıkmadı daha :D hatta çıkar mı çıkmaz mı o bile kesin değil.
Kullanıcı avatarı
Gangryong
Favori Manga: VERİTAS - One Piece
Favori Anime: Soul Eater - One Piece - Durarara

adamın zaten bir sorunu oldugu çok belli manganın konusu neredeydi son bölümde ne yaptı ne etti 50 bölüm sonra olacak olayları tek bir bölüme sıkıştırdı azımı götüme getirdi o nedir mk devamı gelirmi gelmezmi şüpheli çünkü ben son bölümde baktım herkes tek tek ölmeye başladı dedim yandık bu böyle her sayfada bi karakter öldürüo adam depresyona girdi heralde son anda yüreğimi el vermedi ne olduysa artık bi geri dönüş sinyali verdi bakalım ...
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Bir death note vakası daha...

Para kazanamadığı için bıraktığı da söyleniliyor asistanların yoğun program yüzünden işi bıraktığı da,bunlar netde gezen yazılar.Ama iki kişi çıkarıyorlardı bu manhwayı birisi başka bir (witchraft troops) manwhaya başladı bunu da anlamadım doğrusu..
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kilitli

“Veritas” sayfasına dön