Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Breaker New Waves 190 Tartışma / 191 Öngörü

Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Seri şaha kalktı :ragecomic18.png:
Kullanıcı avatarı
Akuraz
Favori Manga: One Piece, Toriko, Bleach
Favori Anime: Code geass, FMA: Brotherhood, Death Note

Dedeye olan saygım dahada arttı benim. Ne kadar ölmesini istemesem, üzülsemde. YÜRÜ BE DEDE KİM TUTAR SENİ!!!
Resim There is a place within each of us where we cannot hide from the truth, where virtue sits as judge. To admit the truth of our actions is to go before that court, where process is irrelevant. Good and evil are intents, and intent is without excuse. R.A. Salvatore
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Dede nin ölümünü kabullenebilirim ama elinden öldüğü kişi 9ejder..
Shion ne bok yiycek şimdi..
Aq Bleach de İchigo nun ruh kralını kesmesi gibi bir sey oldu bu.
Belki kurtarırlar laaa. Hayalet doktor falan bayagı yakın mekana. Shion zıvanadan cıkarsa kısa sureliğine ustası karsısında da savasabilir.
Diğer klanların ustaları falan da bu olaya sahit olurlar videosu falan duser internete. Sera ayarlamsıtır bişiler..Shion bi sekilde uzaktan kumandayı da kırdı mı. Ohhhh mis..Kurtarıcı geldi? 9ejdere karsı teke tek de durabilecek ve sonrasında da ölü mertebesine yukselmeyecek biri. Yeni bir tanrı mı doguyor ne? ::D:DD:D
Kullanıcı avatarı
Jyu Viole Grace
Favori Manga: Tower Of God, Bleach,Naruto,Freezing,Kİngdom, Assassination the Classroom,Noragami
Favori Anime: Naruto

Kimse dikkat ettimi bilmiyorum ama Shiwoon un gözler kara kökene girip gibi geldi bana gözü kıvılcımlıydı
Kilitli

“The Breaker” sayfasına dön