Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Breaker New Waves 191.2 Tartışma / 192 Öngörü

Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

http://mangafox.me/manga/the_breaker_ne ... 1.2/1.html

Şimdilik bu linki veriyorum çünkü mangacow serverinda bir sıkıntı var. Grubun kendi adresinden yüksek kalitede okuabilirsiniz.

Bölüme gelince, bu haftakini geçenkinin devamı niteliğinde yapmışlar. Velhasıl koca bir NİHAYET diyorum. Tam Vücut Yeniden Doğum olayının meyvesini göreceğiz. Önceki karakökenden farklu olduğu kesin.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
SaBeR
Favori Manga: One Piece , Vagabond , Berserk , Slam Dunk
Favori Anime: One Piece , H x H 2011

Kullanıcı avatarı
webcok
Favori Manga: the breaker,veritas,one piece, naruto, beelzebub, d-gray man,bleach,Katekyo Hitman Reborn!, Gantz
Favori Anime: One piece ,Hellsing, Sword art online,Code Geass rebellion of lelouch, Steins;Gate,Full Metal Alchemist,Berserk,Tengen Toppa Guren Langan, Katekyo Hitman Reborn

Gelde sinirlenme.Sen o kadar güzel bölüm çiz ama 13 sayfa yap ismine de 191.2 de.Bölüm cidden güzeldi. Bizim oğlan sinirlendi sonunda sex is coming.
ZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Vaov son sayfayı beğendim. Gaza da grldim ama çok kısa mk :/
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Zer0Tr
Favori Manga: Berserk.
Favori Anime: Fma Brotherhood.

Ulan manga bitecek diye bekliyordum da bu ne hıamına.Plot Twist'in böylesi.Adı sanı duyulmamış demon king nedir ya ? Adamın potansiyeli zaten vardı da ne için bunu yaptı mangaka anlamadım.Bence şey gibi olmuş.Naruto'nun kurama modu kullanırken birinin ''AA naruto shinigamiymiş bankai açtı'' demesine benziyor.

Fakat şu 191.2 mevzusu biraz garip geldi.Hani dj'ler geçiş yaparken samplerları araya sokarlar beğenmezlerse çekerler durumuna da dönüşebilir.

Ayrıca yüzü gösterilmeyen adam kim onu da bilmiyoruz hay amk ya .
Resim

Allah C.C Yugi GG Meta FF Uzun Adam OÇ
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Zer0Tr yazdı:Ulan manga bitecek diye bekliyordum da bu ne hıamına.Plot Twist'in böylesi.Adı sanı duyulmamış demon king nedir ya ? Adamın potansiyeli zaten vardı da ne için bunu yaptı mangaka anlamadım.Bence şey gibi olmuş.Naruto'nun kurama modu kullanırken birinin ''AA naruto shinigamiymiş bankai açtı'' demesine benziyor.

Fakat şu 191.2 mevzusu biraz garip geldi.Hani dj'ler geçiş yaparken samplerları araya sokarlar beğenmezlerse çekerler durumuna da dönüşebilir.

Ayrıca yüzü gösterilmeyen adam kim onu da bilmiyoruz hay amk ya .
Goomnryoong un bir diğer adı "deamon king of terror" zati hacı yeni biri yok ortalıkta.
http://thebreaker.wikia.com/wiki/Chun-Woo_Han
Zati ondan adam diyor bu bölgede ikinci bir deamon king çıkmasını düşünmemiştim diye.
Bu güç de yüksek ihtimal tam vücut yeniden doğuşun bir sonucu. Bir duygusal patlamayla tıpkı kara köken gibi bu moda girdi ama görüntü bakımından kara kökenin tam tersi ve bilinç açık açıklar elbet çizer sebebini. Gökten inme teknik öğrenecek hali yok ya...

Yüzü gösterilmeyen adam da kaizer zati. Bütün herşeyin ele boku gibi gösterildi şu ana kadar.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Böyle yazarın böyle çizerin kaynanasına atlıyayım ben ya!!!!
Yalnız son sayfadaki o duruş o ifade aman tanrım didim!
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Zer0Tr yazdı:Ulan manga bitecek diye bekliyordum da bu ne hıamına.Plot Twist'in böylesi.Adı sanı duyulmamış demon king nedir ya ? Adamın potansiyeli zaten vardı da ne için bunu yaptı mangaka anlamadım.Bence şey gibi olmuş.Naruto'nun kurama modu kullanırken birinin ''AA naruto shinigamiymiş bankai açtı'' demesine benziyor.
Bu daha çok Naruto'nun kyuubiyi evcilleştirmesine benziyor. Dikkat edildiğinde Shioon'un gözlerinde her zamanki tekniğin verdiği çıldırmışlık değil, muazzam bir kararlılık var. Kaldı ki vücudunun tutuşması Sosul'unkine çok benziyor.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Sonunda asıl ekşın başlıyor B) Yalnız bu çocuk goomonryong'u döverse fena küfür ederim, kendine gel goomonryong!!
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

Adam süper saijin açtı lan, lel :D
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim
Kilitli

“The Breaker” sayfasına dön